Karadeniz Pet

kuşum kuruma olmuşmu

Kaande

Yeni Üye
kuşumun gövedsine dokundugum zaman kemik elle hissediliyor kuruma olmuş olabilimi

Kemiğin etrafına bakın sağına ve soluna. Oralardaki yağ tabakası ne durumda? Kuiun iştahı nasıl dışkıları nasıl?

Kusum gayet cok yemek yiyor istahi var gagasi kirildi simdide sol ayagini basamiyor galiba incilmis birde ishaldi suan ishali gecti

Kuscuya goturdugumde bakti ve kuruma olmadigini soyledi ama. Gogusundekikemik dokundugum zaman sert

Bi vitamin yada bir mantar ilaci almami onerirmisiniz

Kus boyle

Ekli dosyalar

• 20210901_075531.jpg
    20210901_075531.jpg
    706 KB · Görüntüleme: 46
O kemik normal bi kuşta da belli olur zaten kuruma olduğunda o kemik jilet gibi olur ve kuş kilo vermiş olur.

Kafesin tabanına peçete serin bir kaç dışkı yapsın buraya gönderin kuruma diye hastalık yoktur kuşun kilo vermesi sonucu zayıflamasırdır

Kafesin tabanına peçete serin bir kaç dışkı yapsın buraya gönderin kuruma diye hastalık yoktur kuşun kilo vermesi sonucu zayıflamasırdır
tamam teşekkür ederim mesajınız için ama internette ölümcül bir hastalıktır yazdıgı için telaşlandım yemegini gayet iyi yiyor iştahı var

tamam teşekkür ederim mesajınız için ama internette ölümcül bir hastalıktır yazdıgı için telaşlandım yemegini gayet iyi yiyor iştahı var
Dışkı resimlerini eklerseniz daha iyi yorum yapmak doğru olur

Kuş gayet minnoş duruyor.Belirli bir düzende haşlanmış yumurta,dal darı ve yiyebileceği sebze meyvelerden verebilirsiniz az miktarlarda.Ayrıca tahta tünek kullanmanız daha sağlıklı olacaktır.

Kuş gayet minnoş duruyor.Belirli bir düzende haşlanmış yumurta,dal darı ve yiyebileceği sebze meyvelerden verebilirsiniz az miktarlarda.Ayrıca tahta tünek kullanmanız daha sağlıklı olacaktır.
mesajınız için teşekkür ederim dal darı veriyorum plastik tünegin yanında birde törpülü tahta çubuk var plastigide değiştiriyim

İmkan varsa kafesinizi de değiştirin dairesel kafesler kuşlarda ki yön algısını da boza biliyor

Dıskisi boyle bugun kus birazdaha hafifledi

Ekli dosyalar

• 1630572295304-1102741435.jpg
    1630572295304-1102741435.jpg
    685.8 KB · Görüntüleme: 29
.

Ekli dosyalar

• 20210902_120133.jpg
    20210902_120133.jpg
    577.4 KB · Görüntüleme: 28
Geri