Karadeniz Pet

kuşum ölecek mi

haydarmasal

Yeni Üye
aradaşlar prensesim hiçbişey yemiyor hareket etmiyot sadece derin derin nefesalıp veriyor. veterinere götürdüm. ilac verdı suyuna damlat dedi ama sudan içmiyor ki ne yapcam

sudan icmiyorsa mecbur azina damlatmaniz gerekiyor.ben solunum yollari icin baytril 2.5 kullandim.5gun boyunca gunde agzina 2 damla kullanmak suretiyle.ama en guclu antibiyotiklerden biridir cok dikkat etmeniz gerekir.ben kusumda kullandim olumlu sonuc aldim fakat veteriner tavsiyesiyle kullanirsaniz daha iyi olur.gecmis olsun.

LG-D855 cihazımdan gönderildi

Son düzenleme:
İlacı vererinerin verdiği ölçüde ağzına damlat çok geçmiş olsun

sudan icmiyorsa mecbur azina damlatmaniz gerekiyor.ben solunum yollari icin en iyi baytril 2.5 oneririm.5gun boyunca gunde agzina 2 damla kullanmak suretiyle ama en guclu antibiyotiklerden biridir cok dikkat etmeniz gerekir.ben kusumda kullandim olumlu sonuc aldim fakat veteriner tavsiyesiyle kullanirsaniz daha iyi olur.gecmis olsun.

Baytril falan önermeyin kuşlara. Ne kadar tehlikeli bir ilaç olduğundan haberiniz var mı? Ölmeyecek kuşu öldürürsünüz.

Veteriner hangi ilacı verdi? Suyuna damlatmayla iyileşmez. Ağızdan vermelisiniz.

sudan icmiyorsa mecbur azina damlatmaniz gerekiyor.ben solunum yollari icin en iyi baytril 2.5 oneririm.5gun boyunca gunde agzina 2 damla kullanmak suretiyle ama en guclu antibiyotiklerden biridir cok dikkat etmeniz gerekir.ben kusumda kullandim olumlu sonuc aldim fakat veteriner tavsiyesiyle kullanirsaniz daha iyi olur.gecmis olsun.

Kendi kafaniza neden böyle bilinçsizce ilaç söylüyorsunuz baytril birçok kişi tarafindan önerilmiyor çok riskli bi ilaç
Sizin yüzünüzden kuş ölse nasil vicdaniniz rahat edecek
Bilmeden kimse ilaç söylemesin uyarmaktan bıktık şu sitede

Maşallah burda herkes birbirinden iyi doktor !

Veterinerin ne verdiğinin ismi yazmıyor. Beyaz bi toz ile bi şişede ilac verdi kırmızı renk. Kuzucum inim inim inliyo şu an

Veterinerin ne verdiğinin ismi yazmıyor. Beyaz bi toz ile bi şişede ilac verdi kırmızı renk. Kuzucum inim inim inliyo şu an

Keşke sorsaydınız adını. Madem o ilacı verdi. Bir yem kadar bir miktarı sulandırarak ağızdan verin. Yem yemiyorsa da şırıngayla beslemelisiniz. Pirinç unu, mısır unu ve irmikten lapa yapıp verin. En iyisi aslında yavru kuşlar için elle besleme maması satın almanız. İnşaallah iyileşir kuşunuz.

Şuan çok halsiz ne yapmalıyım arkadaşlar. Pcyi actım kuran dinletiyorum bu daha da yorar mı onu karanlıkta mı dursun ışıkta mı :(

Yarin veterinere durum bilgisi de vermelisiniz bir de ilacin ismini sorun
Suyuna katmak degil önemli olan kuşun ilaci içmesi
Şiringayla vermek lazim tabi genzine falan kaçirmadan ufak ufak vereceksiniz

Yem yedi biraz gündüz su da içti ilacı suya karıştır dedi ama dediğim gibi şimdi çok inliyor

biraz suya karıştırın ilacı ve ağzına damlatın bence

Baytril falan önermeyin kuşlara. Ne kadar tehlikeli bir ilaç olduğundan haberiniz var mı? Ölmeyecek kuşu öldürürsünüz.

Veteriner hangi ilacı verdi? Suyuna damlatmayla iyileşmez. Ağızdan vermelisiniz.
Baytril oneririm fakat dikkat edin cok guclu antibiyotiktir dedim ve ekledim veteriner tavsiyesiyle kullanirsaniz daha iyi olur diye.sanirim siz baytril oneririm yazisina odaklanmissiniz sadece ve eger arkadasin dedigi gibiyse hastalik eninde sonunda baytril cozecek.450 tl toplam veteriner ve ilac parasi verdim cozemedi solunum yollari hastaligini 35 tl lik baytril yeniden dogmus gibi yapti.tecrube ettigimiz seyleri oneriyor veteriner tavsiyesi disinda uygulamanin dogru olmadiginida soyluyorum zaten.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:00 -->-> Daha önceki mesaj 22:58 --

Kendi kafaniza neden böyle bilinçsizce ilaç söylüyorsunuz baytril birçok kişi tarafindan önerilmiyor çok riskli bi ilaç
Sizin yüzünüzden kuş ölse nasil vicdaniniz rahat edecek
Bilmeden kimse ilaç söylemesin uyarmaktan bıktık şu sitede

Maşallah burda herkes birbirinden iyi doktor !
Bilmeden ilac soyledigimi de nereden cikardiniz? Diger yorumumu okursaniz aciklayici olur sanirim sizin icinde.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:00 --

Beyaz toz buyuk ihtimal azitrodur.banada ilk onu verdi veteriner.5 gun denedim biraz toparladi sonra gene ayni olmustu sizinki komple toparlar insallah

Baytril oneririm fakat dikkat edin cok guclu antibiyotiktir dedim ve ekledim veteriner tavsiyesiyle kullanirsaniz daha iyi olur diye.sanirim siz baytril oneririm yazisina odaklanmissiniz sadece ve eger arkadasin dedigi gibiyse hastalik eninde sonunda baytril cozecek.450 tl toplam veteriner ve ilac parasi verdim cozemedi solunum yollari hastaligini 35 tl lik baytril yeniden dogmus gibi yapti.tecrube ettigimiz seyleri oneriyor veteriner tavsiyesi disinda uygulamanin dogru olmadiginida soyluyorum zaten.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:00 -->-> Daha önceki mesaj 22:58 --

Bilmeden ilac soyledigimi de nereden cikardiniz? Diger yorumumu okursaniz aciklayici olur sanirim sizin icinde.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:00 --

Beyaz toz buyuk ihtimal azitrodur.banada ilk onu verdi veteriner.5 gun denedim biraz toparladi sonra gene ayni olmustu sizinki komple toparlar insallah

Bu ilacı kuşu görmeden sadece forum aracılığıyla önermek doğru mu peki? Çok güçlü aman dikkatli olun diyince içiniz rahatlıyormu? Kuş görmeden bu ilacı sadece tecrübenize dayanarak önermeniz son derece hatalı bi davranış. Her hastalığın farklı bir ilacı var. Benzer semptomları gösteren çok çeşitli hastalıklar var ve hepsinde baytril kullanılmıyor maalesef.
Ayrıca ben beyaz renkte toz ilaçlar gördüm ama hiçbirinin adı azitro değildi.

Bu ilacı kuşu görmeden sadece forum aracılığıyla önermek doğru mu peki? Çok güçlü aman dikkatli olun diyince içiniz rahatlıyormu? Kuş görmeden bu ilacı sadece tecrübenize dayanarak önermeniz son derece hatalı bi davranış. Her hastalığın farklı bir ilacı var. Benzer semptomları gösteren çok çeşitli hastalıklar var ve hepsinde baytril kullanılmıyor maalesef.
Ayrıca ben beyaz renkte toz ilaçlar gördüm ama hiçbirinin adı azitro değildi.
Demekki azitroyu gormemissiniz. Diger konuda sizin dusuncelerinizle ayni oranda dusunmedigim icin katilmiyorum sadece benim konumdaki gibi hassasiyetinize tesekkur ediyorum fakat derin derin nefes alma kabarik bir kosede durup yem yememe su icmeme olayinda ben bahsettigim gibi basarili oldum onu paylastim.

Dün veterinere gittik bi sonuç alamadım sabaha kadar inledi prensesim. Şimdi bir de kuşcuya gitcez. Bu arada kakası her Zamankinden siyah sanki bu bir hastalığın belirtisi midir

Diskisinin ve kusun fotosunu veya videosunu yukleyebilirmisiniz? Tecrubeli abilerimiz ablalarimiz gorsel olursa daha isabetli yorum yapabilirler

Youtube yukle burdan link paylas

Geri