Karadeniz Pet

Kuşum sürekli gagasını kapatıp açıyor

ITheGhpstI

Yeni Üye
Sürekli yapıyordu (daha yavru 2 aylık yaklaşık) ama şuan daha sık yapıyor değişik bi ses çıkartıyor çok hızlı nefes alıyor.Ölmesinden korkuyorum , bilen varsa bi bakabilirmi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Video nasıl eklenir bilmiyorum videosunu çektim ama atamıyorum

Doksisiklin etken maddeli ilaç kullanın.

Kesin değilim hasta olduğu boş yere vermeyeyim ilaç.Birde nasıl anlıyoruz hasta olduğunu bir kuşum daha var bunun gibi ama sıcaktanda olabiliyormuş

Kesin değilim hasta olduğu boş yere vermeyeyim ilaç.Birde nasıl anlıyoruz hasta olduğunu bir kuşum daha var bunun gibi ama sıcaktanda olabiliyormuş

Sizin bu Kuşunuz nefes alıp verirken ses de çıkarıyor.. Sadece ağız açıp kapama yapsa tamambi ihtimal sıcaktan diyeceğim..

Sizin bu Kuşunuz nefes alıp verirken ses de çıkarıyor.. Sadece ağız açıp kapama yapsa tamambi ihtimal sıcaktan diyeceğim..

Teşekkür ederim öncelikle geri dönüşünüz için. Önerebileceğiniz güzel bir ilaç vamıdır.

Teşekkür ederim öncelikle geri dönüşünüz için. Önerebileceğiniz güzel bir ilaç vamıdır.

Doksisiklin etken maddeli ilaç olarak, hiprodoxi, doksimis gibi ilaçları kullanabilirsiniz.

Evet hastalandığı na kesin işaret midir gagasını açıp kapaması? :(

Evet hastalandığı na kesin işaret midir gagasını açıp kapaması? :(
Gaga açıp kapaması değil çok hızlı nefes alıp verirken hırıltı gibi sesler çıkarması. Sıcak bastığı zaman da ağzını açıp kapıyor ama kanatlarını kendinden olabildiğince uzaklaştırıp serinlemeye çalışıyor. Bu kuşta solunum yolu problemi var. Yaklaşık 4-5 aylık bu arada 2 aylık değil. Geçmiş olsun. Allah uzun ömürler versin inşallah. İlaçları kullanmaya bir an önce başlayın. Kuşu cereyanda bırakmayın.

Gaga açıp kapaması değil çok hızlı nefes alıp verirken hırıltı gibi sesler çıkarması. Sıcak bastığı zaman da ağzını açıp kapıyor ama kanatlarını kendinden olabildiğince uzaklaştırıp serinlemeye çalışıyor. Bu kuşta solunum yolu problemi var. Yaklaşık 4-5 aylık bu arada 2 aylık değil. Geçmiş olsun. Allah uzun ömürler versin inşallah. İlaçları kullanmaya bir an önce başlayın. Kuşu cereyanda bırakmayın.

Kuş kendi üretimimden jumbo yavrusu attığımda 2 aylık civarıydı

Benimde 2-3 aylık dişi kuşum genelde uyurken biraz vücudunu sallıyor aynı hızlı soluklanırmış gibi 6 gün önce aldım

Geri