Karadeniz Pet

Kuşum tüy dökümüne girdi normal zaman mı ara tüy dökümü mü?

Yprkarfggl

Yeni Üye
Merhaba kuşum tüy dökümüne girdi. Bu zamanlar k tüy dökümü için uygun zamanlar mı yoksa kuşum ara tüy dökümüne mi girdi sizce?
Ara tüy dökümüne girdiyse buna ne sebep olmuş olabilir?

Merhaba kuşum tüy dökümüne girdi. Bu zamanlar k tüy dökümü için uygun zamanlar mı yoksa kuşum ara tüy dökümüne mi girdi sizce?
Ara tüy dökümüne girdiyse buna ne sebep olmuş olabilir?
tüy dökümünün zamanı olduğunu bilmiyorum sebep olarakda yulaf veriyorsanız olabilir

Cevabınız için teşekkür ederim. Yulaf vermiyorum acaba bu süreci sağlıklı geçirmesin için nasıl bir besin takviyesi yapmam gerekiyor
Haftada 1 multivitamin verebilirsiniz. Kaliteli ise eğer multivitamin. Değilse b vitamini alıp haftada 2 suluğuna damlatabilirsin haftada 1-2 günde 1 çay kaşığı yulaf verebilirsin. Ekstra olarak yumurta maması ile destekleyebilirsin.

benim de muhabbet kusum 3-4 haftadir cok fazla tüy döküyor. kuyrugundaki uz8n tüyler de döküldü. 2 gunde bir suyuna multi vitamin koyuyorum. dari 10 günde bir veriyorum. dariyi cok seviyor ama ara ara veriyorum. enerjisinde keyfinde bir problem yok ama asiri tüy dökümü var normal mi? 8-9 aylik erkek diye düşünüyorum. tuylerinin yeniden cikmasi için kullanmam gereken vitamin vs var mi?

Geri