Karadeniz Pet

Kuşum Zayıf Mı?

zayıf mı

• evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • hayır

Kullanılan: 4 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Şeker2019

Paylaşımcı Üye
Kuşum bence zayıf. Kemiği elime geliyor. Bu kuşum erkek. Yanında eşi var. Sürekli eşini besliyor. Kendisi çok yemiyor. Ve de tüyde. Hep dişinin peşinde. Sizce ayırmalı mıyım?

Kuşum bence zayıf. Kemiği elime geliyor. Bu kuşum erkek. Yanında eşi var. Sürekli eşini besliyor. Kendisi çok yemiyor. Ve de tüyde. Hep dişinin peşinde. Sizce ayırmalı mıyım?

Kuşların neresinde kemik ben hiç elime almadığım için bilmiyorum ama gayet sağlıklı duruyor maşallah.Sizinki eş derdine düşmüş kendni unutmuş o zaman :) beslediği için mi ayırıcaksınız o zaman kendi doyabilir belki o da bir bakış açısı deneyimli arkadaşlar yazar size benimki sadece merak ve bilgilenme amaçlı.

Kuşların neresinde kemik ben hiç elime almadığım için bilmiyorum ama gayet sağlıklı duruyor maşallah.Sizinki eş derdine düşmüş kendni unutmuş o zaman :) beslediği için mi ayırıcaksınız o zaman kendi doyabilir belki o da bir bakış açısı deneyimli arkadaşlar yazar size benimki sadece merak ve bilgilenme amaçlı.
önce ayırdım. Sonra erkek kuşum disinin yanina gitmek istiyordu. Bende dayanamadım geri aynı kafese koydum

Muhabbet kuşlarının tüylerini kabartmamış halleri biraz zayıf görünebilir. Fotoğraftaki açıdan oldukça sağlıklı görünüyor.

Kusu elinize alın,Zayıf kuslar elde hiç agırlık hissi olusturmaz...Görüntüde kusunuz normal,yerli kus böyle olur...

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benimde yerli bi kuşum erkek benimkide çol büyük değil sizin ki gibi herhalde yerliler böyle oluyor. Benimkine dişiyi aldıntan sonra biraz daha kücüldü dişiyi beslemekten

Geri