Karadeniz Pet

Kusuma aldigim disi kizismis mi

Kusssever

Yeni Üye
Merhaba kusuma es olarak bu disiyi aldim. Baslarda isiriyor bagiriyordu alisma suresi.. simdi ele geliyor isirmiyor gereksiz bagirmiyor. Erkek kusumla ayni kafesde durmuyir. Ayri kafesleri. Yan
yanayken gecinemiyorlar gibi 2 gun oldu gerci. Kiz kizisma doneminde dwgil mi sizce? Erkegi yaninda iatemiyor. Ama farkli kafeslerdeyken karsilikli otup duruyorlar. Birbirlerine otuyorlar.
Sizce alisabilirler mi birbirlerine. Oglum cok iatekli disi yuz vermiyor.
Disi kizismamis mi sizcd?

Ekli dosyalar

• 20171113_213742.jpg
    20171113_213742.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 37
  • IMG-20171113-WA0026.jpg
    IMG-20171113-WA0026.jpg
    147.9 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG-20171113-WA0012.jpg
    IMG-20171113-WA0012.jpg
    139.8 KB · Görüntüleme: 38
Kızışmış dişi bunu gaga çeresinde ki kahverengi renkten anlayabilirsin daha yeniler alışırlar diye düşünüyorum biraz zaman tanıyın olmadı çok büyük kavgalar olursa dişiyi değiştirirsiniz

Kızışmış dişi bunu gaga çeresinde ki kahverengi renkten anlayabilirsin daha yeniler alışırlar diye düşünüyorum biraz zaman tanıyın olmadı çok büyük kavgalar olursa dişiyi değiştirirsiniz
Disinin ilk geldigi gun birbirberinin agzina yen kusmuslardi. Tek iyi sey o oldu :) sonrasinda hic yuz vermiyo disi. Ben disiye cok isindim degistrmek istemem hiic. Egitilmeye cok musait. Kafes disindayken beni taniyo bana geliyo disi 2 gun olmaina ragmen. Erkekle bi anlasabilseee :(

Sizce ayri kafeslerde mi durmalilar. Yan yanayken disi erkwgi kovaliyor. Ama disi kafesteyken erkek disarda salik haldeyken disinin kafesinin yanindan ayrilmiyo. Tam tersinide denedim. Erkek kafesteyken disi de onun kafesinin yanina gidiyor.ama ayni kafeste durmuyolar

Disinin karni normal mi

Ekli dosyalar

• 20171113_222910.jpg
    20171113_222910.jpg
    789.1 KB · Görüntüleme: 32
Suan yaklastirdim birbirlerine yaklasik 1 dk boyunca birbrlerine yem kustular gaaga vurdular opustuler. Sanirim alisiyorlar

Dişide yağlanma var. Eğer çiftleştirmeyi düşünmüyorsanız bol bol uçurun. Alışacaklar, merak etmeyin. Yakın zamanda çiftleşip yavru da yapabilirler

Birbirlerine zarar vermedikleri sürece aynı kafeste dursunlar. Ufak tefek kavgaların zararı olmaz. Birarada dursunlar ki alışsınlar, eş olsunlar

Dediğim gibi, birbirlerine zarar vermedikleri sürece aynı kafeste dursunlar. Dişi sadece uzaklaştırmaya çalışıyor. Zarar verme niyeti yok gibi.

Maşaallah güzel bir dişi kuş aynı kafeste kalsınlar bencede

Muhabbet kuşları öpüşmez. Muhtemelen birbirlerine, hatta yanlış görmediysem erkek dişiye yem kusuyor.

Iyi birsey yani?
Korkuyorum yan yana oldujlarinda erkege zarar vercek diye

Geri