Karadeniz Pet

kuşuma eş aldım bu sefer erkektir umarım

erdembsevim

Yeni Üye
arkadaşlar resim yüklicem kuş satıcısı erkek dedi sizde bakar mısnız rica etsem şiödi ikisi aynı kafese girdi öpüşüyolar bide bnm dişi kuşum ondan hiç duymadığım şekilde bi ses çıkarıyor ötüyo

Ekli dosyalar

• IMG_8102.PNG
    IMG_8102.PNG
    1.5 MB · Görüntüleme: 56
Kuşunuz erkek birbirlerine kur yaptıkları için çok farklı sesler çıkarırlar ben çiftlerimi hep öperek sevdiğim için birbirlerine öpücük sesiyle kur yapıyorlar mesela [emoji4][emoji4]

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rica ederim ama paylasilan ilk fotodan gercekten cinsiyet tayini cok zor au an...
dişi kuşun da resmini yüklemiştim sabah buraya ben erkek biliyordum ama dişiymiş bugün gittiğim kuşçuya da sordum senin kuş dişi dedi erkek olarak da bunu aldım şiödi sizlere de sormak istedim emin olmak için

Kuşunuz erkek birbirlerine kur yaptıkları için çok farklı sesler çıkarırlar ben çiftlerimi hep öperek sevdiğim için birbirlerine öpücük sesiyle kur yapıyorlar mesela [emoji4][emoji4]

teşekkür ederim inşallah mutlu olurlar beraber yavruları olsun istiyorum ☺️

Bu yavrucak erker yavru almadan önce önünüzde uzun bir aşama var sağlıklı ve güzel bakımla ilgiyle sevgiyle en çok da sabırla olacak birşey sağlıklı beslemeler dilerim [emoji4]

çok teşekkür ederim eşimde bende çok ilgileniyoruz seviyoruz çok , şimdi bu yeni yavrumuzu da sevip büyütücez inşallah ☺️

çok teşekkür ederim eşimde bende çok ilgileniyoruz seviyoruz çok , şimdi bu yeni yavrumuzu da sevip büyütücez inşallah [emoji5]
İnşaallah benim yavrucaklarda böyleydi şimdi büyüdüler erkek öpücük sesiyle kur yapıyor dişiye ben onları hep öpe koklaya sevdiğim için beni taklit ediyor kerata [emoji4]

İnşaallah benim yavrucaklarda böyleydi şimdi büyüdüler erkek öpücük sesiyle kur yapıyor dişiye ben onları hep öpe koklaya sevdiğim için beni taklit ediyor kerata [emoji4]

maşallah ☺️ inşallah bizimkilerde öyle olur ne güzel

erkek dediler kafam karıştı artık aldığım adam da yıllardır bu işi yapıyo erkek diye verdi bugün :( anlamıyorum
Cere rengi net olan bir kuş seçin ceresi ya mavi ya net mor olsun bu renkler net erkektir ayrıca şöyle durum da var biz burada fotoğraflardan söylüyoruz elbette fotoğraf yanıltabilir

Cere rengi net olan bir kuş seçin ceresi ya mavi ya net mor olsun bu renkler net erkektir ayrıca şöyle durum da var biz burada fotoğraflardan söylüyoruz elbette fotoğraf yanıltabilir

peki yarın gidip konuşayım Aldığım yerle

dişi kuşun da resmini yüklemiştim sabah buraya ben erkek biliyordum ama dişiymiş bugün gittiğim kuşçuya da sordum senin kuş dişi dedi erkek olarak da bunu aldım şiödi sizlere de sormak istedim emin olmak için
yakından çektiğim bi resim daha göndereyim dddim kuş dişi mi erkek söyleyebilir misiniz

Ekli dosyalar

• IMG_8136.JPG
    IMG_8136.JPG
    1.5 MB · Görüntüleme: 25
Geri