Karadeniz Pet

kuşuma nasıl kendimi daha çok sevdirttirebilirim

tatlı kuş Paşa

Yeni Üye
kuşum ele omuza alışkın kormuyor ama biraz değişik davranıyor ve her omuzuma koyduktan 10 saniye sonra kaçıyor bunun için bir video falan varsa link atarmısınız

kuşum ele omuza alışkın kormuyor ama biraz değişik davranıyor ve her omuzuma koyduktan 10 saniye sonra kaçıyor bunun için bir video falan varsa link atarmısınız
Erkek kuşum Lokum ile aramızdaki bağ ilk kafesteyken kuruldu her şey ona kafesin içinde minik bir parça dal darı uzatmamla başladı😍😍🤣 sonra beyefendi bana aşık oldu 😁🤣🤣elime karşı bir sevgi besledi elimi gördüğü her yerde konar oldu .Kafes dışında uçarken ona yine ikramlarda bulunuyordum 2 tane yulaf tohumu gibi 😁😁tabi ilgisini çekmek için elimdeki ödülü sallıyordum sürekli o da kur sesi yapıp geliyordu sonra bu minnağa bir eş aldım Limon .Limon evcil değildi ama onu da aynı şekilde ikramlarda bulununca o da kafes dışında elime konmaya başladı.Ilk eğitim kafeste verilir.Elimden korkmamasını öğrettim sonra kafes içinde elime binmesini sağladım ikram da da bulununca oldu bu iş

Geri