Karadeniz Pet

Kusuma ne oluyor

SENA YANIK

Yeni Üye
Kuşum 4 aaylik 2,5 aydır da bizde onda hiç boyle bir şey görmedim şu an tüy çıkarıyor alnından 2-3 gundur çok halsiz çok çabuk yoruluyor arada canlanıyor kakası sıvı halinde ama ishal olup olmadığından emin değilim bir kere dışkısı poposuna yapismisti ama kendi temizledi yinede sıvı diski yapıyor yeşili var ama beyazı çok yok sarimsibir beyaz ve az ne yapabilirim yardımcı olur musunuz

Tuy doneminde halsizlik az yem yeme kasinma normal seyler. B multimix vitamin daldari eksik etmeyin. Yaptiginiz yumurta mamasina aci olmayan kirmizi biber ekleyin. Bunu da 3 gunde bir verin cok verirseniz yaglandirir.

Banyo yapmaya alisiksa banyoluk takin. Degilse fis fislama yontemiyle az miktar sirkeli su sıkın

Burada hayvansever kullanıcısı bana yazmıştı ishal kuşum için..Orta boy suluklarına 5 damla elma sirkesi dalatabilirsiniz.Tabi bunu haftada sadece 2 kez ve hergün sularını değiştirin..Yağsız,tuzsuz patates haşlamasını deneyin..Ben yaptım kuşuma ama tadını sevmedi,hal bölyle olunca hayvansever kullanıcısı son çare pirinç lapasını önerdi..Sizde tek tek deneyin hangisini yerse o kalsın önünde tabi sürekli değil..Oda haftada 2 kez ve ishali geçene kadar..enelde bu gibi durumlarda birde dışkı fotosu istiyorlar..

Denilenlee katılıyorum, bunları yapın. Dışkısının fotoğrafını ekler misiniz yine de bakalım.

vallah kuşlar ilginç canlılar. Zira bende banyoluk yok ama bir tabağa su koyuyorum ve onun içinde yıkanıyor dişi. Tabi erkeği kendim az akan musluğun altında yıkıyorum..

Ekli dosyalar

• P_20180804_204336.jpg
    P_20180804_204336.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 18
Geri