Karadeniz Pet

Kuşumu geçici süre arkadaşıma bıraktım küstü mü?

Nursen

Yeni Üye
Merhaba, erkek sarı bir kuşum var çok hareketli enerji doluydu neşe saçıyordu 10 gün şehir dışında olmam gerektiği için arkadaşıma bıraktım hiç ısırma huyu yoktu şimdi ısırıyor hiç ötmüyor öpücük bile atmıyor sessizce duruyor kafeste baya tüy vardı uyukluyor hiç tadım tuzum kalmadı ve bıraktığım kişi ilgilenmemiş kuşla ne yapmam gerekiyor çok üzülüyorum

Bilginiz varsa bir yol gösterirseniz çok sevinirim

Dışkı fotoğrafı atabilir misiniz , belki hastalanmış olabilir.. bunun dışında stres de olabilir

Ekli dosyalar

• D08F8EFC-0448-4E0B-B4A5-B5D1A8CE8990.jpeg
    D08F8EFC-0448-4E0B-B4A5-B5D1A8CE8990.jpeg
    1.5 MB · Görüntüleme: 20
Sindirimsel bir hastalığı var , kanatlılarla ilgili tecrübeli ve bilimsel yöntemler kullanabilen bir veteriner bulmanızı tavsiye ederim

Sindirimsel bir hastalığı var , kanatlılarla ilgili tecrübeli ve bilimsel yöntemler kullanabilen bir veteriner bulmanızı tavsiye ederim
sağlıklı dışkıda beyaz kısım daha mı çok oluyor acaba çok bi bilgim de yok yarın ilk iş bir veteriner hekime danışmak olacak çok teşekkür ederim

sağlıklı dışkıda beyaz kısım daha mı çok oluyor acaba çok bi bilgim de yok yarın ilk iş bir veteriner hekime danışmak olacak çok teşekkür ederim
Hayır tam olarak öyle de denemez . Hangi şehirdesiniz ?

Geri