Karadeniz Pet

Kusumu nereye bırakabilirim

Asena137

Meraklı Üye
1 hafta için sehirdisina çıkacağım kusumu kusçuya bıraksam birşey olurmu

Güvenilir bir yerse bence sıkıntı olmaz ama orada diğer kuşlara yani o ortama tekrar girmesi sonra eve dönmesi biraz depresif olabilir başlarda tabi sizi unutacak değil ama bence bi tanıdığınız varsa bakabilecek ona bırakmanız daha iyi olur ama yoksa kuşçu güvenilirse götürün derim evde yalnız asla kalmamalı

• Beğen
Tepkiler: Kca
geldiğiniz zaman kuşçu size kusura bakmayın ablam satmışım deyip 40 lira tutuştursa elinize ne yaparsınız :D

geldiğiniz zaman kuşçu size kusura bakmayın ablam satmışım deyip 40 lira tutuştursa elinize ne yaparsınız :D
işte o zaman elmden çekeceği olurdu :D şaka bi yana tanıdık ve güvenilir olması çok önemli

• Beğen
Tanıdığım bi arkadaşımın kuş oteli var özelden yazarsan num veririm..

• Beğen
kimseye bırakmanıza gerek yok yemini suyunu doldurun gidin kendi kafesini açıp kaçacak hali yok ya bende 9 günlüğüne gitmiştim geldiğimde yerli yerinde yemini yiyordu

Güvenilir bir yerse bence sıkıntı olmaz ama orada diğer kuşlara yani o ortama tekrar girmesi sonra eve dönmesi biraz depresif olabilir başlarda tabi sizi unutacak değil ama bence bi tanıdığınız varsa bakabilecek ona bırakmanız daha iyi olur ama yoksa kuşçu güvenilirse götürün derim evde yalnız asla kalmamalı
Öyle düşünerek güvendiğim bir kuşçuya verdim bugün. O iyi olsunda varsın unutsun alışır yine ne yapalım :)

kimseye bırakmanıza gerek yok yemini suyunu doldurun gidin kendi kafesini açıp kaçacak hali yok ya bende 9 günlüğüne gitmiştim geldiğimde yerli yerinde yemini yiyordu
Kıyamadım ya kuşum biraz hasta vitamini felan var ve verdiğim kuscunun söylediğine göre kuruma hastalığıda varmış :(

İnşaallah sağ salim alırsınız kuşunuzu :)

• Beğen
Tanıdığım bi arkadaşımın kuş oteli var özelden yazarsan num veririm..

Hangi şehirde bu kuş oteli? Benim de çok muzdarip olduğum bir konu. Strese giriyor bir de benimkisi en son kışın acilen arkadasima bıraktım 10 gün ist gittim hastam vardı bi geldim tüyleri dokmus strese girmiş yuzume bakmiyor zor toparladim valla. Ki ben kusu o arkadaşımdan aldm zaten doğdugu ev cok güzel baktigina da eminim ama yine de bunalıma girmiş şimdi eylülde tatile gitcem napcam diye düşünmeye başladım onunla da gorusmuyorum işin kötü yani. Çok zor ya köpek olsa alir goturursun onu da artık alan yerler var. Bu hayvan nasıl dayansin okadar yol

Geri