Karadeniz Pet

Kuşumum tek gözü kapalı

Mowy

Yeni Üye
Bu sabah kuşumun yanına geldiğimde tek gözü kapalı olduğunu farkettim nhe olmuş olabilir ne yapmam gerekiyor

lkKm56.jpg

Enfeksiyona bağlı ola bilir gentagut damla kullana bilirsiniz ama imkan varsa veterinere gidin

Elimi götürünce de tepki vermiyor acaba hasta olduğundan dolayı mı diğer gözü açık fakat hiç tepki vermiyor eskiden kaçmaya çalışırdı

Dışkı resimlerini ekleyin bir sıkıntı yoksa gentagut damla kullanın ama dediğim gibi imkan varsa veterinere gidin

Öncelikle geçmiş olsun..Kafesin boyaları mı soyuluyor yoksa onlar mı kemiriyor merakımı mazur görün boya kemirmeleri sağlıklarını olumsuz etkiliyorda değinmek istedim.

Öncelikle geçmiş olsun..Kafesin boyaları mı soyuluyor yoksa onlar mı kemiriyor merakımı mazur görün boya kemirmeleri sağlıklarını olumsuz etkiliyorda değinmek istedim.
Hayır kendileri kemiriyor iki kuşumda kemiriyor fakat zararlı olduğunu bilmiyordum nasıl engel olabilirim

Dışkı resimlerini ekleyin bir sıkıntı yoksa gentagut damla kullanın ama dediğim gibi imkan varsa veterinere gidin
yem artıkları ile karşıtığı için resim çekemiyorum fakat az önce gözünü açtı ve tekar kapadı göz damlasını eczaneden mi almam gerekiyor yoksa veterinerden mi

Hayır kendileri kemiriyor iki kuşumda kemiriyor fakat zararlı olduğunu bilmiyordum nasıl engel olabilirim
Boya kemirmeleri ilerleyen zamanlarda hastalık olarak maalesef geri dönüş yapabilir ya yeni kafes almanız lazım boyasız ya da bir şekilde önlemeniz lazım ama tüm kafese napabilirsiniz bilemiyorum ki geçen gün bir üye iple dolamıştı ama minik bir alandı onun bir de kafesi kemirme huyları varsa ipide kemirirler..

Boya kemirmeleri ilerleyen zamanlarda hastalık olarak maalesef geri dönüş yapabilir ya yeni kafes almanız lazım boyasız ya da bir şekilde önlemeniz lazım ama tüm kafese napabilirsiniz bilemiyorum ki geçen gün bir üye iple dolamıştı ama minik bir alandı onun bir de kafesi kemirme huyları varsa ipide kemirirler..
teşekkürler bilgilendirdiğiniz için boyasız bir kafes temin edeyim o zaman ben

teşekkürler bilgilendirdiğiniz için boyasız bir kafes temin edeyim o zaman ben
Temin etme imkanınız varsa harika olur kafesinizde kalamar kemiği,mineral blok var değil mi?Bir de tahta tünekler..Sakın yanlış anlamayın beni belki yardımım dokunur diye sizinle paylaşıyorum..İnşallah gözüde geçer arkadaşın önerdiği krem ile..

Temin etme imkanınız varsa harika olur kafesinizde kalamar kemiği,mineral blok var değil mi?Bir de tahta tünekler..Sakın yanlış anlamayın beni belki yardımım dokunur diye sizinle paylaşıyorum..İnşallah gözüde geçer arkadaşın önerdiği krem ile..
kalamar kemiği ve mineral blok yok çok önemliyse yem sipariş edeceğim birazdan onları da alabilirim

Evet eczaneden alıcaksınız gentagutu eskiyen kafesi de pirinç kaplama sprey boya ile boyayın uzun süre gider

Geri