Karadeniz Pet

Kuşumun bir gözünün çevresi kızarık

rmkavc

Meraklı Üye
Merhaba
Elektrolit kullanıyordum 1. Gün bitti 2. Güne geçicektim ki gözünün çevresi kızarık. Diğer tarafta hiçbir sıkıntı yok. Neden olabilir?

Ekli dosyalar

• 7CD4574D-5924-475A-9B9B-EB528E42278E.jpeg
    7CD4574D-5924-475A-9B9B-EB528E42278E.jpeg
    805.3 KB · Görüntüleme: 16
Merhaba, elektrolitle alakası yoktur, büyük ihtimalle bir yere sürtünmüş o gözünü

Merhaba, sanırsam bu mevsimlerde çok gözüken bir şey. Yakın zamanda sizinkine benzer durumlar görmüştüm, başlıkların linkini aşağıya bırakıyorum belki incelemek istersiniz size yardımcı olur. Geçmiş olsun 🙏

Ne demek keşke başka bir şey gelseydi elimden 🤍 şu an nasıl durumu, bir şey uyguladınız mı?
sorduğunuz için Çok çok teşekkür ederim. Şu an takipteyim kendisi uyuduğu için pek rahatsızlık vermek istemedim açıkçası ama eğer herhangi bir durum olursa direkt bir tedavi yapacağım. 🥰

Teorikte 2, uygulamada 1 diyelim :) 5 aylık erkek bir kuşum var 🐣 sizin kaç tane bebiş? 🥰
Maşallah bebeğinizee resmi varsa görmek isterim ♥️ Benim 2 tane kuşum var. Bir tanesi evimizde dünyaya gözlerini açmıştı :) hala bizimle beraber mutlu mesut yaşıyoruz

Maşallah bebeğinizee resmi varsa görmek isterim ♥️ Benim 2 tane kuşum var. Bir tanesi evimizde dünyaya gözlerini açmıştı :) hala bizimle beraber mutlu mesut yaşıyoruz
Ne kadar güzel evinizde doğması 🥲 bende ilerde kuşuma eş almak istiyorum cesaret edebilirsem tabi çift kuş beslemeye ☺️ Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah ♥️♥️ bu arada kuşlarınıza maşallah, çok tatlılar 🧿🧿🥰🥰 Şimalle, Şamile benziyorlar aynı ☺️🥰 @Soran Kişi

Geri