Karadeniz Pet

Kuşumun cinsiyeti nedir arkadaşlar

Mert Bölükbaşı

Yeni Üye
Herkese iyi gunler. 1hafta önce yavru 30 35 gunluk kus aldim ve cinsiyet tahmini yapamiyorum yardimci olabilir misiniz ? (Kus masallah 2 gunde bana cok alisti hemen elime geliyor isirma huyu cok yok ama cinsiyet nedir bilemedim)
m2aJR8.jpg
Rn4OG7.jpg
XPjE35.jpg

Herkese iyi gunler. 1hafta önce yavru 30 35 gunluk kus aldim ve cinsiyet tahmini yapamiyorum yardimci olabilir misiniz ? (Kus masallah 2 gunde bana cok alisti hemen elime geliyor isirma huyu cok yok ama cinsiyet nedir bilemedim)
m2aJR8.jpg
Rn4OG7.jpg
XPjE35.jpg
Dişi ye benzettim ben ama cere değişebilir bu dönemlerde

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dişi ye benzettim ben ama cere değişebilir bu dönemlerde

Hocam detayli inceler misiniz boyle alici gozuyle az cok bende biliyorum cereden ama cok muallakta kaldim aldigim ureticide yakin tanıdığım oda tahminde bulunamadi sakinliginden dolayi erkek olabilir dedi isirma huyu vs den

Hocam detayli inceler misiniz boyle alici gozuyle az cok bende biliyorum cereden ama cok muallakta kaldim aldigim ureticide yakin tanıdığım oda tahminde bulunamadi sakinliginden dolayi erkek olabilir dedi isirma huyu vs den
Bende 35 günlük dişi var sıfır ısırma var sanırsın yem kırmaya niyeti yok ama dişi bence biraz daha bekleyin

Bende 35 günlük dişi var sıfır ısırma var sanırsın yem kırmaya niyeti yok ama dişi bence biraz daha bekleyin

Yem kirabiliyor hocam suan cok hareketlendi maşallah ben gelince direk elime zipliyor. Tabi siz daha iyi bilirsiniz farkli yorumlarida almak isterim

Bana erkek gibi geldi..

benim öyle illa erkek olsun diye bir takıntım yok bana alışkın olsun beni sevsin yeter. ama insan merak etmiyor değil -- farklı yorumları alabilirim

m2aJR8.jpg
Rn4OG7.jpg
XPjE35.jpg
kuşunuz erkek sağlıklı beslemeler

onun dışında akşam işten döndüğümde direk geliyor elimi konuyor omzuma beni dinliyor ötüyor

hocam kolay gelsin kuş sabahları ve akşamları çok agresif oluyor. bu durumu nasıl açıklayabiliriz . sabah ve akşam özellikle akşam elime gelmek istemiyor çok üstüne düşünce didiyor :D
siz ilgilenmediğiniz vakitlerde dikkat çekmek için öyle yapıyor kısacası özlüyor sizi daha çok vakit geçirin ilgilenin oyunlar oynayın bol bol sevin elinizi ısırırsa şayet çok yüksek olmayacak bir ses tonuyla onu uyarın eğer devam ederse kafesine koyun 15 dk kadar kalsın tekrar çıkarın sevin oynayın saldırganlık durumu devam ederse bu rutini tekrar edin yapmaması gerektiğini anlayacaktır

siz ilgilenmediğiniz vakitlerde dikkat çekmek için öyle yapıyor kısacası özlüyor sizi daha çok vakit geçirin ilgilenin oyunlar oynayın bol bol sevin elinizi ısırırsa şayet çok yüksek olmayacak bir ses tonuyla onu uyarın eğer devam ederse kafesine koyun 15 dk kadar kalsın tekrar çıkarın sevin oynayın saldırganlık durumu devam ederse bu rutini tekrar edin yapmaması gerektiğini anlayacaktır

yok hocam dışarıda değil kafesinde fazla ilgi gösteriyorum aslında ondanda olabilir :) akşam ve gündüz kafesten çıkmak istemiyor bu durum için bir bilginiz var mı diye sormuştum

yok hocam dışarıda değil kafesinde fazla ilgi gösteriyorum aslında ondanda olabilir :) akşam ve gündüz kafesten çıkmak istemiyor bu durum için bir bilginiz var mı diye sormuştum
o zaman sabah ve akşam kafeste kalsın kendini orada daha güvende hissediyordur o saatler yuvası onun olsun onun dışında ilgiye sevgiye devam

Geri