Karadeniz Pet

kuşumun cinsiyeti ve yaş tahmini

murat özmen

Yeni Üye
oQdlZR.jpg
http://i.hizliresim.com/DXOmp1.jpg
YPdpzz.jpg

kuşumun cinsiyeti ve yaşı hakkında bilgi verirmisiniz yanına eş almayı düşünüyorum

Son düzenleme:
.

yanına ne zaman eş almalıyım bilgi verirseniz sevinirim ayrıca kuşumun cinsi albinomu

ekledim bakarsanız sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:04 -->-> Daha önceki mesaj 00:03 --

ayrıca kuşumu albino ve erkek die almıştım ama yanılmışım zaten pek bir bilgim yoktu kuşlar hakkında fakat şimdi çok seviyorum kuşumu

albino tek renk beyaz olur dişi aynen en fazla 3 aylık

kuş dişi degil arkadaşlar yanlış yönlendirmeyelim kuşunuz kafa yapısından belli oldugu üzere erkek biraz bekleyin eş almak için

Kesin bir bilgi verirseniz sevinirim erkekse eger es almayip konusturmayi dusunuorum zaten cok yilisik kusum masallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:17 -->-> Daha önceki mesaj 07:15 --

Ayrica kusumun irki ney

Çekimden yanıliyo olabilirim dişiye benziyor gibi

kuş dişi degil arkadaşlar yanlış yönlendirmeyelim kuşunuz kafa yapısından belli oldugu üzere erkek biraz bekleyin eş almak için

kuş dişi değilmi :D resimlerde flaş vs birşey yanıltmıyorsa bu kuş dişi değilse ben kendimden şüphe ederim :)

cem ney kendinizden neden süpheediosunuz onu anlamadım allaha allah bir kuş için kendinizden süphe duymayın bence hayatı yaşamayı bilin bence

Geri