Karadeniz Pet

Kuşumun Cinsiyeti Ve Yaşı Hakkında Yardım Gerek

kaan77

Meraklı Üye
Merhabalar kızgın bir erkek kuşum var yanına bir sarı dişi aldım bu gün 8-9 aylık tahminen hem cinsiyetini hemde yaşını sizlerle birlikte doğrulayıp emin olmak istiyorum 8-9 aylık olup dişi olduğunu sanıyorum fotoğraflar:

Düşüncelerinizi bekliyorum.

Kusunuz dişi:) Yaşı 4-5 Aylık

Kusunuz cinsi lutino Kırmızı göz diye tanınıyor:) maşallah. Es tutma olayi 1.2 ay arasinda olabilir. Disi eriskin olunca ve kendini hazir hissedince yumurta alabilirsiniz.

Kusunuz cinsi lutino Kırmızı göz diye tanınıyor:) maşallah. Es tutma olayi 1.2 ay arasinda olabilir. Disi eriskin olunca ve kendini hazir hissedince yumurta alabilirsiniz.

resimde biraz kırmızı gibi gözleri çıkmış ama yani normalde siyah gibi :) neyse inş yavru alırım 1 tane 2 aylık erkeğim var bi tanede 3.5 aylık dişim var ama dişim hasta ölüyordu nerdeyse baya bi uraşarak düzelettim suan sadece uçamıyor vede biraz bitkin gibi eskisi gibi ayakta sallanma sürekli uyuklaması geçti

Kuş lutino ve dişi. Zaten erkeğini bulmak mesele. Yaş tahmini ino larda zordur. Tıpkı cinsiyet gibi. Bence de ortalama 4-4,5 aylık kuş. Maşallah.

Genelde ino kanında erkek bulmak zordur. Eğer erkekse al derim.

var erkeği ama tam bunun gibi sarı değil göğüs kısmı altı ve kuyruğunda hafif yeşillikler var yani tam olarak sarı değil böyle ama çok az yeşillikler var. onuda alıp bununla eş yapsam acaba saf kan lutino yavru verirler mi?

Son düzenleme:
var erkeği ama tam bunun gibi sarı değil göğüs kısmı altı ve kuyruğunda hafif yeşillikler var yani tam olarak sarı değil böyle ama çok az yeşillikler var. onuda alıp bununla eş yapsam acaba saf kan lutino yavru verirler mi?
Olma olasılığı var tabii ki. Kanına bağlı kuşların.

Geri