Karadeniz Pet

Kuşumun cinsiyeti

Smyrbyr

Yeni Üye
Kuşumun rengi sarı gagası pembe-lila arası bir renk. Kuşçular bile cinsiyetini anlayamıyor çünkü görünüşte dişi ama 7/24 konuşuyor daha 1 bućuk yaşında ama bilmediği kelime yok ayrıca sabah akşam durmadan tüylerini temizliyor ve çok hareketli bugüne kadar uyudugunu hić görmedim hep hareket halinde arada elime kur yapıyor ağzındakileri kusuyor. Aranızda böyle bir kuşu olan var mı kafam çok karıştı.

Fotograf paylasirsaniz kusunuz hakkinda daha net yorumlar yapilabilir.

Resim nasıl atılıyor foruma yeni üye oldum da ?

Malesef burada yazdığı gibi bir resim paylaşma butonu görünmüyor bende :(

resimi indirip o siteye upload etmeniz gerek ve sonra o linki buraya yapıştırın.

Yada İmzamda konu mevcut.

31aca12c1cebbaaed49a5e13e338d75c.jpg

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:37 -->-> Daha önceki mesaj 15:36 --

34ae955db2aad2ca1adf92ce798bc140.jpg

ama ozaman niye hep kendini temizliyor :( herkes disi kuş temizler kendini bukadar diyor çok titiz bir kuş cok secici her yemi yemez her nesneyle oynamaz herkese gitmez kafesinde ufacik bir degisiklik olsa icine girmez

ama ozaman niye hep kendini temizliyor :( herkes disi kuş temizler kendini bukadar diyor çok titiz bir kuş cok secici her yemi yemez her nesneyle oynamaz herkese gitmez kafesinde ufacik bir degisiklik olsa icine girmez

b

bit yada parazit vardır yada oyun oynuyordur isterseniz eş alabilirsiniz

eş almak istemiyorum öyle güzel cümleler kuruyorki alırsam daha konuşmaz gerçi büyük ihtimalle eş de istemez dedimya bir kere kuşcuya götürdüm tırnaklarını kessin diye oradaki diğer kuşları gorunce dehşete düştü kaçmaya çalıştı

eş almak istemiyorum öyle güzel cümleler kuruyorki alırsam daha konuşmaz gerçi büyük ihtimalle eş de istemez dedimya bir kere kuşcuya götürdüm tırnaklarını kessin diye oradaki diğer kuşları gorunce dehşete düştü kaçmaya çalıştı

eş alınca kelimeleri unutucak diye bişey yok bu güzel hayvanları tek bırakmak doğru değil onada yazık öyle değilmi ona bile kelime ogretir kuşunuz sevgisi kesilcek diye bişey yok.

ayıca
http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...uhabbet-kuslari-tek-bakilmamalidir-44630.html

Şu konuyu inceleyin.

Zaten kelimeleri unutur diye demiyorumki bizim evde 7 24 ilgi odağı zeytindir yani bütün gün onu seviyoruz onunla oyunlar oynuyoruz hiç sıkılmaya bile vakti kalmıyor ve çokta mutlu kahkaha atmayı ögrettik mutlu olunca kahkaha atıyor şu durumda eş almak düzenini sarsmaz mı? :/

Zaten kelimeleri unutur diye demiyorumki bizim evde 7 24 ilgi odağı zeytindir yani bütün gün onu seviyoruz onunla oyunlar oynuyoruz hiç sıkılmaya bile vakti kalmıyor ve çokta mutlu kahkaha atmayı ögrettik mutlu olunca kahkaha atıyor şu durumda eş almak düzenini sarsmaz mı? :/

size link atıığım konuyu inceleyin sorularınız cevabı var

http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...uhabbet-kuslari-tek-bakilmamalidir-44630.html

Geri