Karadeniz Pet

kuşumun cinsiyetini öğrenmek istiyorum

ibrahi

Yeni Üye
lütfen bakarmısınız kuşum erkekmi dişimi. cere rengi fotoğrafta acık cıkmıs normalde biraz pembe duruyor

Ekli dosyalar

• DSC_5149.JPG
    DSC_5149.JPG
    331 KB · Görüntüleme: 31
Diğer mesajınızda da yazmıştım ancak daha pembe duruyor demişsiniz direkt cereyi kareye alacak şekilde gün ışığında çekebilir misiniz?

bu arada diğeriyle cok iyi anlaşıyo erkek kur yapıyo ama bu yanaşmıyo neden acaba

Bu fotoğraftan sonra erkek olabileceğini düşünüyorum. Daha çok küçük zaten. Yavru. Giderek cere rengi değişecektir. Daha pembemsi olabilir(erkek) daha beyazlık hakim olabilir(dişi) ama şimdilik erkek diyorum. Yavru olduğu için kur durumu olmaz elbette ama diğer kuşla oyunlar oynayabilir vs. :)

Bu fotoğraftan sonra erkek olabileceğini düşünüyorum. Daha çok küçük zaten. Yavru. Giderek cere rengi değişecektir. Daha pembemsi olabilir(erkek) daha beyazlık hakim olabilir(dişi) ama şimdilik erkek diyorum. Yavru olduğu için kur durumu olmaz elbette ama diğer kuşla oyunlar oynayabilir vs. :)
yani büyük ihtimalle erkek diyorsunuz :/

yani büyük ihtimalle erkek diyorsunuz :/
fotoğraflar çok yanıltıyor birinde mavimsi çıkan ceresi diğerinde mor renklerde ben ilk fotoğrafta dişi olduğunu düşündüm sonraki fotoğrafta erkek gibi duruyor