Karadeniz Pet

Kuşumun dışkısı biraz sulu!

aysnrbarsk

Yeni Üye
Sizce normal mi yoksa bir sıkıntı var mıdır?

IMG_20210416_205810~3.jpg

Dışkının cıvık sulu veya katı olması yedikleri ile alakalı olabilir üşütmüş olabilir.Meyve sebze veriyorsanız probiyotik kullanın mutlaka ishal yapabilir .

Yok yakın zamanda meyve sebze yemedi. Bugün kafesini temizlerken balkondaydı ondan üşütmüş falan olabilir mi? Eğer öyleyse ne yapmam gerekiyor?

Yok yakın zamanda meyve sebze yemedi. Bugün kafesini temizlerken balkondaydı ondan üşütmüş falan olabilir mi? Eğer öyleyse ne yapmam gerekiyor?
Havalar yeni yeni ısınıyor. Muhtemelen ondan dolayıdır.Kuşun akşamları kafesin üstünü ince bir örtü ile bir tarafı ışık alacak şekilde örtebilirsin .Kuşun ishal durumu var ise kuş bu süreçte banyo yapmasın.Vitamin probiyotik ile destekleyelim bu süreci

Vitamin olarak elimde aminosol var şu an.onu koydum suluğuna. Probiyotik hangi marka ve nereden almalıyım? Kuşum 5 aylık

Dışkısı büyük ve leke bırakıyor. Dün geceden beri bu kadar dışkıladı. Sizce de anormal değil mi? Ne yapmam gerekiyor benim? Normalde daha çok yapması lazımdı ve ufak ufak yapardı

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210417_081537_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210417_081537_com.android.gallery3d.jpg
    762.5 KB · Görüntüleme: 13
Dışkısı büyük ve leke bırakıyor. Dün geceden beri bu kadar dışkıladı. Sizce de anormal değil mi? Ne yapmam gerekiyor benim? Normalde daha çok yapması lazımdı ve ufak ufak yapardı
Ben sorun göremedim. Sadece bıraktığı lekelerden şüpheleniyorsanız kuşunuza kaliteli bir markanın probiyotik takviyesini uygulayabilirsiniz. Marka önerim Röhnfried'dır.

Geri