Karadeniz Pet

Kuşumun durumu nedir?

siradaninsan

Yeni Üye
Merhaba,
Kuşum arada suluğundan banyo yapmaya çalışıyor ve bu sebeple yapmaya çalıştığı sırada çok su tüketiyor sadece o günlerde sulu bir şekilde dışkılıyor, banyo yapmaya çalıştığı günde. Daha sonrasında normal oluyor dün saat akşam 10 ve bugün sabah 9 arasına ait dışkıları. Kuşum çok hareketli iştahında problem yok. Bu yeşil dışkılar nedir?
Dün verdiğim; Probiyotik entrobac
Akşam da hafif marul ve çok az mandalina yedi.
Arada da sıvı yapıyor sadece o banyo yaptığı günlerde az önce de bi sıvı yaptı mandalina yedikten sonra.
Durumu nedir?

Mandalinayı kullanmıyorum ve verilmesinin uygun olmadığını biliyorum yanlış hatırlamıyorsam eğer kuşunuz sulukta banyo yapmak istiyorsa banyoluk alınki daha rahat yapsın

Mandalinayı kullanmıyorum ve verilmesinin uygun olmadığını biliyorum yanlış hatırlamıyorsam eğer kuşunuz sulukta banyo yapmak istiyorsa banyoluk alınki daha rahat yapsın
banyoluğu var ama hava soğuk olduğu için koymuyorum arada yapıyor. dışkı nasıl sizce?

Mandalina asidik olduğu için dikkatli kullanın. Çok su tüketimi ve yine aşırı marul tüketimi sulu ve ishal dışkılamaya sebep olur. Aşağıdaki konu da önermiş olduğum multivitamini temin edin kuşunuz için.

Mandalina asidik olduğu için dikkatli kullanın. Çok su tüketimi ve yine aşırı marul tüketimi sulu ve ishal dışkılamaya sebep olur. Aşağıdaki konu da önermiş olduğum multivitamini temin edin kuşunuz için.
gervit-w kullanıyorum hocam

Geri