Karadeniz Pet

Kuşumun göğüsündeki tüyler döküldü halsiz

Yağmur1512

Yeni Üye
Yalvarırım yardım edin yarın veterinere götüreceğim ancak çok korkuyorum eve bi geldim her yer tüy fotoğraf eklicem göğüsünün ora kuru ve tüyler yok halsiz uykulu ve kabarık nolur bir şey olmaz çözüm verim yarına kadar

Yalvarırım yardım edin yarın veterinere götüreceğim ancak çok korkuyorum eve bi geldim her yer tüy fotoğraf eklicem göğüsünün ora kuru ve tüyler yok halsiz uykulu ve kabarık nolur bir şey olmaz çözüm verim yarına kadar
Nasıl fotoğraf yüklicem boyut büyük geliyor nolur yardım edin

Kendisi yolmuş olabilir, çok ciddi bir durum olduğunu sanmam. Başka bir şüphelendiğiniz durumu var mı?
Susmaz asla şimdi konuşmuyor dokundurmaz ama dokunduruyor aşırı halsizlik var uykulu sürekli bunlar dışında ve o tüyleri dışında bir sorun yok gibi birde kabarık

Sadece bir bölgedeki tüyleri yolmasından ne denilebilir çok emin değilim açıkçası ama dediğim gibi çok bir şey gözükmüyor. O bölgede şişlik vb. bir şey var mı? Bu arada kuşunuzun tırnakları aşırı uzun.
Evet kesicem tırnaklarını ama şu an dokunmak rahatsız etmek istemedim hayır bir şişlik yok teşekkür ederim tekrardan yardımınız için

Geri