Karadeniz Pet

Kuşumun hastalığını belirleyemiyorum:

cicikuss

Yeni Üye
"ClicktoVid"

Merhaba. Muhabbet kuşum bu sabah kalktığımda yukarda gösterdiğim haraketleri yapmaya başladı. Çok halsiz ve bazen kanatlarını açıyor. Yanında bulunan yeşil kuşum da (en yakın olduğu kuş) kusma benzeri haraket yapıyor. Benim anlamadığım kısım ikiside kusar gibi yapsa da aslında kusmuyorlar. Bildiğiniz bir şey ise lütfen yardımcı olun...
Teşekkürler.

Not: Elimde petlab multiva

"ClicktoVid"

Merhaba. Muhabbet kuşum bu sabah kalktığımda yukarda gösterdiğim haraketleri yapmaya başladı. Çok halsiz ve bazen kanatlarını açıyor. Yanında bulunan yeşil kuşum da (en yakın olduğu kuş) kusma benzeri haraket yapıyor. Benim anlamadığım kısım ikiside kusar gibi yapsa da aslında kusmuyorlar. Bildiğiniz bir şey ise lütfen yardımcı olun...
Teşekkürler.

Not: Elimde petlab Multivitamin ve avi-diar solunum güçlendirici probiyotik bulunuyor. Multi vitamini suya, probiyotiğide ağızlarına damlatmayi düşünüyorum.
Yazamadan gönderdim yanlışlıkla not kısmını düzelttim.😅

screenshot_2021-03-05-11-52-31-831_com-miui-videoplayer-jpg.53214

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-05-11-52-31-831_com.miui.videoplayer.jpg
    Screenshot_2021-03-05-11-52-31-831_com.miui.videoplayer.jpg
    909.7 KB · Görüntüleme: 96
20-30 dk da bir aynı haraketi yapmaya devam ediyor. Hiç kafesine gidip yem yemedi, gün boyu uyukladı. Bir de o haraketi yaparken kabarıp diğerlerinin yanına gitmeye çalıştığını fark ettim hastalığı hakkında bilgim yok.

Kusma benzeri haraket yapıyor zannediyordum ama daha çok 30 dk arayla acı çekiyor gibi duruyor. Ne yapmalıyım gerçekten bilmiyorum.
Yardım edin lütfen.

Geri