Karadeniz Pet

Kuşumun kızgınlık durumu ve bir kaç ufak soru

Oguzcan

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba kuşum hep dışarda duran bir kuştur kafesine yem yemeğe giriyor sadece son günlerde nedense çok hareketli be de bulduğu her şeyi dağıtıyor kağıt bulursa kemiyor bilgisayar masamın üstündeki cd yi yere düşürüyor neden böyle acaba kızgınlık dönemindemi o yüzden mi böyle

Eş alabilirsiniz, kuşunuz kızgın..

Kuşunuz kızgınlıktan yanmak üzere :) sağlam bir erkek gerek.

Kuşunuzun rengi çok güzel. Dişi kuş kızgınlık döneminde çok fazla ısırır ve her yeri kemirir. Eğer iyi cins bir erkek alırsanız güzel yavrularınız olur

Son düzenleme:
Ben de 2 kızgın kus var da disi gunde 1 ya da 2 kere giriyor yuvalıga kuyrugu arada düsük gibi gözukuyor arada normal hic de ciftlestiklerinı gormedim erkek benden çok tedirgin oluyo baska oda da yok napmalıyım ?

ben bu kuşun yanına erkek almak istemiyorum ne yapıyim yuvalık alsam o boş bir şekilde oraya yumurtlasa kızgınlığı geçer mi ne yapiyim arkadaşlar yanına başka kuş alma şansım da yok odayı görseniz mahfetti başka kuş alamam yanına tek beslemek istiyorum.

Kızgınlık yumurtası yapabilir. Yuvalık olmasada kafesin dibine yumurtlar veya hiç yumurtlamadan da kızgınlık geçebilir. Ancak böyle güzel bir kuşun çok güzel renkte yavruları olur. Onu bundan mahrum etmeyin

buna uygun güzel bir kuş varmı yavrusu olduğu zaman yavrusundan verebilirim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:05 -->-> Daha önceki mesaj 20:55 --

Bu da kızımdan 2 resim daha :)

Kafesin dışında bir oyun parkı mı var acaba? :)
bu arada maşallah çok güzel bir hanım. :)

Son düzenleme:
Maşaallah güzel bir dişi ama bunu yavrulamasından mahrum bırakmak hiç hoş değil bence güzel bir erkek alın ve daha sonra yavrularından eğitin

kanıma girdiniz arkadaşlar evet kuşum güzel akıllıda bir şey çılgınlar gibi ısırmaz tatlı bir şeydir kafesten nefret eder en büyük korkusu kafese kapatmamız buna bir erkek alacağım galiba

maşallah çok tatlı eş alın ama sizle ilişkisini kesebilir eskisi kadar iyi olamayabilirsiniz :)

Geri