Karadeniz Pet

Kuşumun kuyruğu koptu (acil)

Furkan Yahya ÖZMEN

Paylaşımcı Üye
Arkadaslar yanlisikla kuşumun kuyruğuna basılmış kuyruğunu1 kkısmı koptu ne yapmaliyim yeniden çıkar mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:56 -->-> Daha önceki mesaj 08:35 --

...........

Arkadaslar yanlisikla kuşumun kuyruğuna basılmış kuyruğunu1 kkısmı koptu ne yapmaliyim yeniden çıkar mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:56 -->-> Daha önceki mesaj 08:35 --

...........
Yeniden çıkar merak etme. 2 gün önce bende aktarım yaparken yanlışlıkla kuyruğunu sağlam kopardım. Yaklaşık 1 aya çıkar. Eminim çok korkmuştur ama. Geçmiş olsun.

İlk gün biraz stres yapar. Senin kuş onu atlatmış eline geliyorsa. Sen vitamin, mama, kalamar kemiği vermeye devam et. Ek besinler yardımcı olacaktır ama erken çıkmasını sağlamaz.

B vitamini mi kullanmaliyim ve mama olarak [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] in manasını kullanabilir miyim

dişi çıldırdı

arkadaşlar bende 2 tane yaru kuş aldım eş tuttu dedim birbirilerini kaşıyorlar yem kusuyorlar zaman geçtikten sonra ikisi de dişi çıktı hatta birisinin ceresi aşırı kahverengi oldu bende diğerini götürüp 1 yasını doldurmuş erkek aldım şuan birbirlerine yem kusuyorlar kaşınıyorlar ama dişi çok hareketli sürekli erkekğin üzerine çıkıyor ayak atıyor yuvaya sokup arkasından gidip yuvada sıkıstırıyor erkek kaçıyor sonra ara ara erkek kafa sallamaya baslıyor dişinin yanına gidiyor bu seferde dişi pas vermiyor bunlar ne zaman çiftleşir bilgisi olan var mı ben anlamadım

Sera Vitamin Plus Vitamin var.
Vitacraft Vİtafit multivitamin var.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:02 -->-> Daha önceki mesaj 13:01 --

arkadaşlar bende 2 tane yaru kuş aldım eş tuttu dedim birbirilerini kaşıyorlar yem kusuyorlar zaman geçtikten sonra ikisi de dişi çıktı hatta birisinin ceresi aşırı kahverengi oldu bende diğerini götürüp 1 yasını doldurmuş erkek aldım şuan birbirlerine yem kusuyorlar kaşınıyorlar ama dişi çok hareketli sürekli erkekğin üzerine çıkıyor ayak atıyor yuvaya sokup arkasından gidip yuvada sıkıstırıyor erkek kaçıyor sonra ara ara erkek kafa sallamaya baslıyor dişinin yanına gidiyor bu seferde dişi pas vermiyor bunlar ne zaman çiftleşir bilgisi olan var mı ben anlamadım
Dostum bir konu aç orada paylaş bence. Çünkü böyle yaparsan buradaki konuda dağılmaz.

Kardes konu açsan daha fazla yardım olir sabır et kızıştırıcı yem var ver mama yap

Geri