Karadeniz Pet

Kuşumun Kuyruğu Koptu Birşey Olurmu?

EmreC93

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar

Ben Evde Yokken kuşum uzun tüyünü dökmüşmü bilmiyorum babam geldiğinde tüyleri dolabın üstünde bulmuş birşey olur mu? Öyle sıkıştırcak Biryer Yok Yardım Edebilir misiniz ?

Son düzenleme:
Yenisi çıkar sorun olucak bişey değil bazı insanlar kendileri keser o problemdir ama tüy bıraktıysa yenisi çıkar kusunuza dikkat edin strese girdiyse kendi tüyleri ni yolabilir düşük bi ihtimal ama dikkat edin

Yenisi çıkar birkaç aya, sorun olmaz.

Hocam Teşekkürler Yardımınız için endişem geçti...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:08 -->-> Daha önceki mesaj 15:06 --

Yenisi çıkar sorun olucak bişey değil bazı insanlar kendileri keser o problemdir ama tüy bıraktıysa yenisi çıkar kusunuza dikkat edin strese girdiyse kendi tüyleri ni yolabilir düşük bi ihtimal ama dikkat edin

Hocam Teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:38 -->-> Daha önceki mesaj 15:08 --

Hocam Strese girdi ise nasıl düzelteceğiz? Rica etsem yardımcı olur musunuz ?

Son düzenleme:
Bende bu sabah bunlarla karsilastim.Tuye girmis olabilecegini soylediler...
8ec39305cdd38679194b33023cc9c677.jpg

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri