Karadeniz Pet

Kuşumun Son 2 Gündür Dışkıları Farklı Hasta mı

almiozt

Yeni Üye
Kusumun son birkac gundur diskilari farkli etrafa boyle leke birakiyor ve hafif civik ishal gibi degil. Yem yemiyor keyfi pek yok berovit adli vitaminden veriyorum bakteriyel bir rahatsizlik olabilir mi?
327455fc-07c8-4068-9e8e-32a58a854d57.jpg
bugun mikostatin kullanmaya basladim bazilari zararli diyor mikostatini birakip vitamin kullanmaya devam edeyim mi nasil gecer? Yardim ederseniz mutlu olurum olmesinden cok korkuyorum

Tuvalet kağıdı üzerine yapılmış taze dışkı fotoğrafı atın. Şimdilik bir ilaç kullanma.
Aslinda bunlar tazeydi. Acik yesil ve civik bir sekilde yapiyor gozlemledim. Halsiz ve keyifsiz yem yemeyince bir rahatsizligi oldugunu anladim. Ama rahatsizligi nedir cozemiyorum yine de taze diskisini atarim size.

Dışkıyı net olarak göreyim ona göre yorum yaparım.
Bu ikiside taze diskisi. Kusumun bir ayagi felcti birkac gun once saglam olan ayaginin arka parmagi on tarafina geldi ve oyle kaldi. Artik o parmaklarini da hissetmemeye basladi. Kirik vs. yoktu iyi inceledim parmaklarini yumru yaparak basiyor. Sonrasinda goz kenarindaki tuyleri dokulmeye basladi bunlarin hepsi 3 gun icinde oldu ondan berovit b12
vitamin veriyordum. Hastaliginin ne oldugunu anlamak icin diskisini da inceledim. Siz daha iyi bilirsiniz umarim anlarsiniz. Yemde yemiyor dal dari veriyorum keyiflensin diye.

Ekli dosyalar

• IMG_3236.JPG
    IMG_3236.JPG
    879 KB · Görüntüleme: 18
Bu ikiside taze diskisi. Kusumun bir ayagi felcti birkac gun once saglam olan ayaginin arka parmagi on tarafina geldi ve oyle kaldi. Artik o parmaklarini da hissetmemeye basladi. Kirik vs. yoktu iyi inceledim parmaklarini yumru yaparak basiyor. Sonrasinda goz kenarindaki tuyleri dokulmeye basladi bunlarin hepsi 3 gun icinde oldu ondan berovit b12
vitamin veriyordum. Hastaliginin ne oldugunu anlamak icin diskisini da inceledim. Siz daha iyi bilirsiniz umarim anlarsiniz. Yemde yemiyor dal dari veriyorum keyiflensin diye.

2,3 tane daha dışkı yapsın öyle bakalım.
Ekli dosyayı görüntüle 50130
2,3 tane daha dışkı yapsın öyle bakalım.
Vallahi sadece bu şekilde yapıyor değişmedi.. Yukarıda durumlarından bahsettim.Bir ayağının parmakları felçti diğer ayağı sağlamdı. Birkaç gün önce sağlam ayağının arka parmağı ön tarafa geldi hissizleşti sanırım o da felç oldu, göz kenarında tüy dökümü var ve dışkısı bu şekilde bunların hepsi bir anda oldu. Berovit kullanıyorum iyi gelir mi acaba? Bugün Mikostatin'de verdim. Umarım anlarsınız teşekkür ederim çok.
7dd319df-4666-48fa-8a6f-7430924664e9.jpg
4592c068-173f-4b9b-89c6-081cb31c0093.jpg

Ekli dosyayı görüntüle 50130

Vallahi sadece bu şekilde yapıyor değişmedi.. Yukarıda durumlarından bahsettim.Bir ayağının parmakları felçti diğer ayağı sağlamdı. Birkaç gün önce sağlam ayağının arka parmağı ön tarafa geldi hissizleşti sanırım o da felç oldu, göz kenarında tüy dökümü var ve dışkısı bu şekilde bunların hepsi bir anda oldu. Berovit kullanıyorum iyi gelir mi acaba? Bugün Mikostatin'de verdim. Umarım anlarsınız teşekkür ederim çok.Ekli dosyayı görüntüle 50131Ekli dosyayı görüntüle 50132
Mikostatin'i neden verdiniz?

Geri