Karadeniz Pet

Kusun kanadı

O cıkan parcayı cekmelimiyim kendisi cekermi

• Muhabbet kusu

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kanat sorunu

• Cekme

• Kullanılan toplam oy
    0

Murat Bektaş

Yeni Üye
Muhabbet kusun kananında ufak bi cıkma var cekmelimiyim yoksa kendisi cekermi

Ekli dosyalar

• IMG_0260.JPG
    IMG_0260.JPG
    1.5 MB · Görüntüleme: 26
Sen neden karışıyorsun kuşun doğal olayına gerektiği yerde gerektiği müdahaleyi yapıcaktır. Lütfen canını yakmayın.!

Hiçbir şekilde dıştan müdahale etmeyin. O kendiliğinden düşecektir yada kuş rahatsız olup çekecektir. Sadece vitamin takviyesi yapabilirsin.

Vitamin veriyorum sürekli zaten bugün gördüm bazen topluyo dısarı sardıgımda cıkıyo yeniden bende canını yakmak istemedigimden korktugumdan sizlere danısmak istedim ele omuza alıskan bi kus sonra korkar gelmez diye bi sormak istedim tesekkürler yardımlarınız icin

Vitamin veriyorum sürekli zaten bugün gördüm bazen topluyo dısarı sardıgımda cıkıyo yeniden bende canını yakmak istemedigimden korktugumdan sizlere danısmak istedim ele omuza alıskan bi kus sonra korkar gelmez diye bi sormak istedim tesekkürler yardımlarınız icin

Tedirgin etme canını yakma yeter. Nane verirsenizde yararı olucaktır. Forumda araştırdığınızda karşınıza tüy dökme zamanlarındaki bilgileri daha ayrıntılı bulabilirsiniz.

Naneyi nasıl vericek ögütürmüs olarakmı yaprak seklindemi ayrıca tüyemi girmis kus baska fikirlerde verirseniz mennunolurum.

Kafasında öyle bişeyi yok ama bugün kendini temizlerken 3 4 tane agzıyla alıp asagıya attı kücük tüyünü kusu aldıgım adama sordum normaldir tüye girmemistir henüz dedi ögütülmüs nanemi veriyim yaprakmı ?

Naneyi ezmeye gerek yok yaprak olarak verin o zaten yiyecektir istediği gibi.

Size facebookdan ulasma imkanım varmı kafama takılan bisey olursa sorarım tabi senin icinde sıkıntı olmazsa ?