Karadeniz Pet

Kuyruk düştü.Sizce yumurta varmı .? ( Resimli )

bymuhabbet

Yeni Üye
konu başlığında da elirttiğim gibi Kuyruk düştü.Sizce yumurta varmı .? Konu hakkında fikirlerinzi paylaşırsanız sevinirim...

Çiftleştirme konusunda daha çok yeniyim bilmiyorum ama maşallah güzel yavruların olur inşallah :) AYRICA POŞET NEDEN VAR KAFESIN ETRAFINDA ?

Son düzenleme:
Çiftleştirme konusunda daha çok yeniyim bilmiyorum ama maşallah güzel yavruların olur inşallah :) AYRICA POŞET NEDEN VAR KAFESIN ETRAFINDA ?

temizlemesi kolay oluyor. Tüy fazla uçmuyor. Pratik yani. Tüller de temizlemek zahmetli geliyor. poşeti çıkarıp atıyorum. ;) başka bi amacı yok.

Yumurta daha yok kanatlar dusmemis biraz daha zamani var yivada yatiyomu

O zaman baya bi zamani var baska sorun da olabilir dışkı falan

Kuyruk düşmesi bazı durumlarda yumurta belirtisi olabilir ancak fotoğrafta gördüğüm aksi yönde gibi. Yuvalıkta zaman geçirmiyor demişsiniz üstelik kanatları yumurta bekleyen bir kuşa göre oldukça yüksekte düşmemiş yani. Uzman abiler kardeşler bilgi verecektir. Kuşlarınız güzelmiş bu arada maşallah :)

Yumurta yaklaştıgı zaman kuyruk düşmez kanatlar düşer
Kuşlara maşallah
Kalamr kemiklerini de tek tek asarsan daha güzel olur

Yumurta yaklaştıgı zaman kuyruk düşmez kanatlar düşer
Kuşlara maşallah
Kalamr kemiklerini de tek tek asarsan daha güzel olur

Teşekkürler kalamar kemikleri tek tek olunca parçalayıp düşürüyorlar. böyle olunca bitene kadar takmam gerekmiyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:06 -->-> Daha önceki mesaj 14:04 --

Kuyruk düşmesi bazı durumlarda yumurta belirtisi olabilir ancak fotoğrafta gördüğüm aksi yönde gibi. Yuvalıkta zaman geçirmiyor demişsiniz üstelik kanatları yumurta bekleyen bir kuşa göre oldukça yüksekte düşmemiş yani. Uzman abiler kardeşler bilgi verecektir. Kuşlarınız güzelmiş bu arada maşallah :)

yorum için teşekkürler