Karadeniz Pet

Kuyruk kopması yaşadı kuşum

Kubilay1

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar 😊
Komşunun kuşunun kuyruğu üreticiden aldıktan 3 gün sonra dökülmüş. Normal mi Sizce bu zamanla büyür mü? Hiç bir yere takılmamış durduk yere dökülmüş.
IMG_20201229_174523.jpg

Merhaba arkadaşlar 😊
Komşunun kuşunun kuyruğu üreticiden aldıktan 3 gün sonra dökülmüş. Normal mi Sizce bu zamanla büyür mü? Hiç bir yere takılmamış durduk yere dökülmüş.
Ekli dosyayı görüntüle 50318
Benim de çok benzer bir sorunum var merakla takipteyim konunuzu benim konuma bakarsanız da görürsünüz daha çok küçük kanat altı tüyleri sizin çıkmış durumda mı acaba?

Kanatını kaldırınca tüy yok derisi gözüküyor.
Tamam hocam o zaman ikimizin de kuşu normal sadece daha çok küçükler benim aldığım yerden gelen bilgi en geç 15 güne toparlayacağı yönünde ki benim kuşun tüyleri de yolunmuş halde sizin ki daha da kısa toplayabilir. Jumbo kırması bir kuşa sahibim jumbolar daha da geç tüy çıkarıyor diyorlardı bazı yerlerde o yüzden sizin daha da kısa sürer çok büyük ihtimal.

B vitamini tüy döneminde her kuş kullanmalı bence..Forumdada çok güzel öneriler mevcut :) ne ararsak bulabiliyoruz ne güzel.

Fakat biraz yavaş cevap alınıyor benim gibi endişeli üyeler için tek kötü yan bu fakat eskiden böyle forumlarda yoktu son konuma bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız :).

Hocam özel rica yasak sanırım fakat açtığım konuya bir bakma imkanınız var mı aynı şekilde bende mi kullansam b vitamini diyorum çünkü fakat yavru olduğu için korkuyorum da?
bir şey olmaz merak etmeyin.marka tavsiyesi olarak Rönhfried BT amin Forte B yada Versele Laga muta vit olabilir

bir şey olmaz merak etmeyin.marka tavsiyesi olarak Rönhfried BT amin Forte B yada Versele Laga muta vit olabilir
Sağolun yazık hayvancağızın tüylerini annesi yolduğu için çok garip görünüyor zaten yeni tüy çıkarıyor iyice garip görünüyor. Cevabınız için tekrardan teşekkürler ayrıca sizce ne kadar sürede bize alışır daha ilk geldiği günden yem yemeye ve su içmeye başladı hatta nadir de olsa ötüyor.

Sağolun yazık hayvancağızın tüylerini annesi yolduğu için çok garip görünüyor zaten yeni tüy çıkarıyor iyice garip görünüyor. Cevabınız için tekrardan teşekkürler ayrıca sizce ne kadar sürede bize alışır daha ilk geldiği günden yem yemeye ve su içmeye başladı hatta nadir de olsa ötüyor.
kuştan kuşa değişir ama ortalama 10 gün .zatende eğitimle ilgili forumda zibilyon tane konu var

belki düzelir belki düzelmez ama siz genede devavam edin.

Geri