Karadeniz Pet

Kuyruk sarkması

furkan taha

Yeni Üye
Dişi muhabbet kusumun kuyruğu bir haftadan fazla bu şekilde asagi sarkmis durumda. Beslenmesinde ve diskisinda herhangi bir değişiklik yok fakat eskisi kadar hareketli değil.
Acaba hasta mi yoksa yumurta mi var???
9a1c3fec75269ed4fd2bd62ba3d3fe72.jpg
30ae7489f1b172bd39c995628d46add6.jpg
ee1ad0efed95d2545887297778e2bf9e.jpg

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yüzünde çekilme, karnında da şişlik varsa yumurta olabilir. Bu fotoğraflardan görünmüyor

yumurta olabilir karnında sislik varsa ve yuvayada sıklıkla girip çıkıyorsa

Yumurta habercisi olabilir. Yuvalığa girip çıkıyorsa...
Abi 3 haftadan fazladır kuyruğu aşağı doğru sarkmış durumda.Daha önceden yuvalıkla çok ilgileniyordu ve yuvalığı aşırı şekilde kemirmişti ama şimdi yuvalıkla ilgilenmiyor içine girmiyor.Dışkısında ve yeme içmesinde sorun yok. Acaba sebebi ne olabilir???

Abi 3 haftadan fazladır kuyruğu aşağı doğru sarkmış durumda.Daha önceden yuvalıkla çok ilgileniyordu ve yuvalığı aşırı şekilde kemirmişti ama şimdi yuvalıkla ilgilenmiyor içine girmiyor.Dışkısında ve yeme içmesinde sorun yok. Acaba sebebi ne olabilir???
Bu işin sırrı nedir diye sorarlarsa sabır derim. Sabır sorulan soruların % 85'nin hatta belki daha da fazlasının cevabıdır. Sabırlı olun yumurta gelecek yuva istediği kıvama gelmiş olduğu için yumurta vaktini bekliyor olabilir..

Son düzenleme:
Bu işin sırrı nedir diye sorarlarsa sabır derin. Sabır sorulan soruların % 85'nin hatta belki daha da fazlasının cevabıdır. Sabırlı olun yumurta gelecek yuva istediği kıvama gelmiş olduğu için yumurta vaktini bekliyor olabilir..
ben hasta olmasından korkuyordum. Tşkler cevap için...

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hastalıktan olduğunu sanmıyorum ama anormal gelişmeler olursa yazın tabi..

Geri