Karadeniz Pet

Lütfen cevap verin

Yusuf b

Yeni Üye
Merhabalar muhabbet kuşum sağ ayağını kullanamıyor Du hemen vet.götürdüj incinme dedi 5 gün sonra fln sol ayakta basamıyordu başka bir vet. Felç diyip devit 3 kullanın dedi sol ayağı iyi ama sağ ayağı sorunlu hala hatta arka parmağı bir garip sertleşmiş kapanmıyor kesinlikle fotoda bu https://photos.app.goo.gl/icpDDDkHdMYDzdRB7
Cevap verirseniz sevinirim

Kuş tünekte dururken resim ekleyin böyle anlaşılmıyor. Kaliteli bir b vitamini takviyesi yapın. Sinirsel durumlarda işe yarıyor. D vit fazlası muhabbetler için zararlı ayrıca. Daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.

B vitamini olarak ne önerebilirsiniz ya da nasıl kullanmamız gerekir vitamini

Fotoğraftaki ayağını sadece destek olarak kullanıyor diğer ayağıda yorulunca tünekten iniyor hatta bazen çıkmak bile istemiyor iştah normalindekiylen aynı hatta bayağı iştahlı gibi geldi ilk kullanamadığı zamanlar fazla yem yiyemedi ondan dır diye düşünüyorum

Rönhfried bt-amin forte alabilirsiniz internette bölünmüş olarak var yarım suluğa 5-6 damla yeterli geliyor. Hangi ildesiniz iyi bir vet önerelim. Hocalarında etiketliyorum dönüş sağlarlar. @Recai SULAMİS @ADRIAN

Sağolun önerdiğiniz ilacı kesinlikle deniyicem Zonguldak ta oturuyorum kuşum çok yaşlı zaten 3 tane bilindik veteriner var 1 tanesi daha yeni açıldı Dün ona götürdük sinirler ölmüş ondan dolayı his yok geçermş tam emin olamadı sıkıntı çıkarsa gelin ilaç veririm dedi ama şuan iyi olduğu için ilaç vermedi

İyiden kastığım ise normal yaşamını sadece fazla uçamadan daha çok kafesin altında geçirecek kendisi 9 yaşına girmek üzere artık bir çok hastalık baş gösteriyor ondan dolayı çoğu veteriner artık normal diyor şimdiye kadar hiçbir hastalık geçirmedi hepsi bu zamana patlak verdi

Saldırma eğilimi göstermiyor bundan daha önce 1 tane daha muhabbet kuşum vardı o ölcağini anladığı zamanlar hep elize aldığımızda bağırırdı ısırıp kaçardı hep kanepenin altına girerdi öleceğimi bildiği için o kadar hassas canlılar ki hem fiziksel olarak hemde duygusal olarak

Sağolun önerdiğiniz ilacı kesinlikle deniyicem Zonguldak ta oturuyorum kuşum çok yaşlı zaten 3 tane bilindik veteriner var 1 tanesi daha yeni açıldı Dün ona götürdük sinirler ölmüş ondan dolayı his yok geçermş tam emin olamadı sıkıntı çıkarsa gelin ilaç veririm dedi ama şuan iyi olduğu için ilaç vermedi
Fakat o ilaç değil sadece vitamin

İlaç diye yazmışım zaten genelde muhabbet kuşlarında vitamin kullanımı oluyor ilaç ya da vitamin ikisinde benim için aynı şeyi ifade ediyor tabiki aynı değil ama vitamin yazmayı unutuyorum ve ilaç yazıyorum yani sorun olcak bişey yok

İlaç diye yazmışım zaten genelde muhabbet kuşlarında vitamin kullanımı oluyor ilaç ya da vitamin ikisinde benim için aynı şeyi ifade ediyor tabiki aynı değil ama vitamin yazmayı unutuyorum ve ilaç yazıyorum yani sorun olcak bişey yok
Bu yükseliş nedir anlamadım, bilgi verdim budur sadece