Karadeniz Pet

Lütfen çok acill yardım edebilir misiniz lütfen

Muhabbetttkuşş

Yeni Üye
Muhabbet kuşumun gagasının altında mantar vardı kremle geçirdik ama bu sefer yanında da çıktı 2 haftadır krem sürüyoruz dün kabarık uyudu hep ve kustu bugün de yem yemesine baktım sadece aspur seçiyor içinden diğerlerini yemiyor gagası biraz uzadı acaba ondan mı . Kabarık duruyor ne yapmalıyım biraz da ishal gibi

Ekli dosyalar

• 960E46F2-08E4-4D4A-AD5B-0CD9BBC5DE28.jpeg
    960E46F2-08E4-4D4A-AD5B-0CD9BBC5DE28.jpeg
    611.1 KB · Görüntüleme: 38
Kursak mantarı ayrı, deride çıkan mantar ayrı, kursak mantarında kusma, sindirilmemiş yem hareketsizlik ağızda koku vs görülür

Güncel dışkısı böyle kötü mü dışkısı

Ekli dosyalar

• 2D090636-01B4-4AF7-92B4-289137ABB34C.jpeg
    2D090636-01B4-4AF7-92B4-289137ABB34C.jpeg
    871.2 KB · Görüntüleme: 33
Bir yere yaptı sildiniz mi yoksa böyle mi şekli dışkının

dıskının sekli önemli değil rengi önemlidir koyu yesil sümüksü dıskı salmonella belirtilerindendir sallabas ise bir salmonella nın neden oldugu bir durumdur

Salomnella belirtileri Koyu yeşil dışkı kötü koku sömüksü yapı ayak kanat tutulmaları kafayı yana atma
ur gibi durumlar gözlemlenir

dıskının sekli önemli değil rengi önemlidir koyu yesil sümüksü dıskı salmonella belirtilerindendir sallabas ise bir salmonella nın neden oldugu bir durumdur

Salomnella belirtileri Koyu yeşil dışkı kötü koku sömüksü yapı ayak kanat tutulmaları kafayı yana atma
ur gibi durumlar gözlemlenir
Sallabaş olan kuşları görmüştümde, sizin kadar tecrübeli değilim kusura bakmayın teşekkür ederim bilgileriniz için :)

Tek dışkısıdsn teşhis nasıl koydunuz? 3 4 dışkı yapsın birde kuşun fotoğraflarını paylaşın

Kuşun dengesi iyi kuşçunun verdiği ilacı kullandım ishal oldu sulu yani baya iştahı yok yarın triflucan almayı düşünüyorum yarın dışkı fotoğraflarını atarım

Geri