Karadeniz Pet

Lutino cinsiyeti ne

Nunus

Yeni Üye
Erkek kus olarak alidik 2 aylik lutino cinsiyeti nedir acaba
20170326_121241-jpg.9696

Kuşunuzun cinsiyeti büyük ihtimalle erkek ama türü lutino değil lutino olması için gözlerinin kırmızı olması gerekiyor kuşunuz double faktör çok güzel bir erkek sağlıkla besleyin

One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşunuzun cinsiyeti büyük ihtimalle erkek ama türü lutino değil lutino olması için gözlerinin kırmızı olması gerekiyor kuşunuz double faktör çok güzel bir erkek sağlıkla besleyin

gözler zaten kırmızı gibi görünmüyor mu hocam?

Hayır bu lutino, ayaklarından; tüylerinin renklerinden; yanaklarındaki beyazlık vs. Lutino cinsi bir kuş ve gözleri de kırmızı duruyor benim fikrimce, bende de aynı cins kuş var gayet iyi eğittim konuşuyor Maşe'Allah. Benimkinin de 2 aylık fotoğrafı şöyle:
20161001_230406.jpg
IMG-20160927-WA0041.jpeg

Sizinki de benimkinin aynısı gibi duruyor, benimki bu resimlerde belki biraz daha büyük belki biraz daha küçüktür. Benimki erkek. Ama emin olmak istiyorsanız forumda sorduğum ve doğruluğundan emin olduğum bir yöntemi söyleyeyim size, zamanında çok araştırmıştım bende muzdariptim ve bu cinsler de pek farklı oluyor hemen karar veremiyoruz cinsiyete. Sağolsun yardim etmişlerdi bana, bir arkadaşımız da bu yöntem doğru diye beni onaylamıştı hatta kendi resimleri ile deneyip göstermişti. %100 doğru sonuç elde edersiniz:
Screenshot_20170322-231517.png

Gözler kırmızı ise lutino diğer türlü lutino değil ve kuşunuzun önden bi fotoğrafı varmı

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayır bu lutino, ayaklarından; tüylerinin renklerinden; yanaklarındaki beyazlık vs. Lutino cinsi bir kuş ve gözleri de kırmızı duruyor benim fikrimce, bende de aynı cins kuş var gayet iyi eğittim konuşuyor Maşe'Allah. Benimkinin de 2 aylık fotoğrafı şöyle:Ekli dosyayı görüntüle 9759 Ekli dosyayı görüntüle 9760

Sizinki de benimkinin aynısı gibi duruyor, benimki bu resimlerde belki biraz daha büyük belki biraz daha küçüktür. Benimki erkek. Ama emin olmak istiyorsanız forumda sorduğum ve doğruluğundan emin olduğum bir yöntemi söyleyeyim size, zamanında çok araştırmıştım bende muzdariptim ve bu cinsler de pek farklı oluyor hemen karar veremiyoruz cinsiyete. Sağolsun yardim etmişlerdi bana, bir arkadaşımız da bu yöntem doğru diye beni onaylamıştı hatta kendi resimleri ile deneyip göstermişti. %100 doğru sonuç elde edersiniz:Ekli dosyayı görüntüle 9761
gozleri zaten kirmizi hocam

Ceresinde benim kuşumun ilk zamanlarında gördüğüm hafif morumsu pembelik yok sanırım ya da resimden kaynaklanıyor, erkek olup olmadığından emin olamadım bu yüzden de

Bilemiyorum gözler fotoğraftan bana siyah geldi.