aysente

Aktif Üye
12 Kas 2017
43
4
8
29
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Merhabalar, bu yazıyı yazacak gücü ancak buldum kendimde, sabahtan beri ağlıyorum aslına bakarsanız günlerdir ağlıyorum..
Minik sarı oğlum 50 gündür hastaydı, üç ayrı veterinere götürdüm, dört çeşit antibiyotik verdim, fayda görmedi, veterinerler kuştan zerre anlamıyor zaten..
En son geçen hafta anladık ki kuruma denilen lanet hastalık musallat olmuş oğlumuza, çok şiddetli isal oldu, çok acı çekti yavrumuz çok..
Dün bütün gün göğsümde uyudu, bu sabah da can verdi..
Seni çok özleyeceğiz Selim oğlumuz, umarım gittiğin yerde mutlu ve huzurlusundur..

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Tepkiler: Limon44

cey

Profesyonel
14 Eyl 2018
246
65
28
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
Geçmiş olsun. Zor bir durum. Acınızı paylaşıyoruz. İleride kuş alacaksanız inşaallah onlar uzun ömürlü olurlar, sağlıklı yaşarlar... :(

Yuuki Asuna

Bakıp Çıkıcam
9 Eyl 2018
3
0
1
20
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Cennet P.
Kuş sayısı
2 tane
Başınız sağ olsun. Dün sabah canım kızımı ben de ölü halde buldum. O kadar üzgünüm ki. Biz yaklaşık bir senedir kuruma hastalığıyla savaşıyorduk ama artık o kadar zayıflamıştı ki. Güzel kızımı çok özlüyorum, keşke kendi sağlığımdan alıp ona verebilseydim. Olmadı. Veterinerler de anlamıyor. Bu illet hastalığın kesin tedavisi bulunsun artık. Dünden beri ciğerim yanıyor.

Hayvansever03

Profesyonel
2 Kas 2017
7,169
1,343
113
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Akvaryum
Kuş sayısı
1 tane
Başınız sağ olsun. Dün sabah canım kızımı ben de ölü halde buldum. O kadar üzgünüm ki. Biz yaklaşık bir senedir kuruma hastalığıyla savaşıyorduk ama artık o kadar zayıflamıştı ki. Güzel kızımı çok özlüyorum, keşke kendi sağlığımdan alıp ona verebilseydim. Olmadı. Veterinerler de anlamıyor. Bu illet hastalığın kesin tedavisi bulunsun artık. Dünden beri ciğerim yanıyor.
Allah rahmet eylesin.