Karadeniz Pet

Mücadelemizi Kaybettik..

aysente

Yeni Üye
Merhabalar, bu yazıyı yazacak gücü ancak buldum kendimde, sabahtan beri ağlıyorum aslına bakarsanız günlerdir ağlıyorum..
Minik sarı oğlum 50 gündür hastaydı, üç ayrı veterinere götürdüm, dört çeşit antibiyotik verdim, fayda görmedi, veterinerler kuştan zerre anlamıyor zaten..
En son geçen hafta anladık ki kuruma denilen lanet hastalık musallat olmuş oğlumuza, çok şiddetli isal oldu, çok acı çekti yavrumuz çok..
Dün bütün gün göğsümde uyudu, bu sabah da can verdi..
Seni çok özleyeceğiz Selim oğlumuz, umarım gittiğin yerde mutlu ve huzurlusundur..

Ekli dosyalar

• C4EB4639-64BD-4B38-BECF-C7F716922679.jpeg
    C4EB4639-64BD-4B38-BECF-C7F716922679.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 165
Son düzenleme:
Geçmiş olsun. Zor bir durum. Acınızı paylaşıyoruz. İleride kuş alacaksanız inşaallah onlar uzun ömürlü olurlar, sağlıklı yaşarlar... :(

Başınız sağ olsun. Dün sabah canım kızımı ben de ölü halde buldum. O kadar üzgünüm ki. Biz yaklaşık bir senedir kuruma hastalığıyla savaşıyorduk ama artık o kadar zayıflamıştı ki. Güzel kızımı çok özlüyorum, keşke kendi sağlığımdan alıp ona verebilseydim. Olmadı. Veterinerler de anlamıyor. Bu illet hastalığın kesin tedavisi bulunsun artık. Dünden beri ciğerim yanıyor.

• Beğen
Tepkiler: Kca
Başınız sağ olsun. Dün sabah canım kızımı ben de ölü halde buldum. O kadar üzgünüm ki. Biz yaklaşık bir senedir kuruma hastalığıyla savaşıyorduk ama artık o kadar zayıflamıştı ki. Güzel kızımı çok özlüyorum, keşke kendi sağlığımdan alıp ona verebilseydim. Olmadı. Veterinerler de anlamıyor. Bu illet hastalığın kesin tedavisi bulunsun artık. Dünden beri ciğerim yanıyor.
Allah rahmet eylesin.

VALLA BİZİM KUŞTA SANKİ KURUMA HASTALIĞINA YAKALANMIŞ,DAHA 3 AYLIK,ÇOK ÜZÜLDÜM SİZE,BİZİM KUŞUMUZDA ÖLÜRSE ÇOK ÜZÜLÜCEĞİZ İNŞALLAH KURTARIRIZ...

Allah rahmet eylesin insanın ailesinden biri ölmüş gibi oluyor.
En başlarda ne belirtiler vardı hastalığında? Herhangi birinin başına allah korusun gelirse anlaşilsin erkenden diye soruyorum

carezilik ne kotu bir seydir cok iyi ogretiyor bu durumlar bize , bi hayir vardir insallah bunda , basiniz sagolsun cok iyi anliyorum sizi

Geri