Karadeniz Pet

Mürvetlerini Gördüm. Anne Yumurtladı:)

Değerli üstatlar pazartesi günü anne kuş 5. Yi yaptı bugün perşembe 6 yi yapmadı 5 te kalma ihtimali var mı?

Pamuk anne kuş maşAllah diyerek 7. Yumurtayı yapmış bugün 😊

Üstad altı hala dolu gibi görünüyor daha yapar mı sence dişiye zararı olmaz mı kafamda deli sorular . Doğarlarsa ne yapmam lazım ne kadar yuvada kalacaklar hiç tecrübem yok
Bazı durumlarda daha fazla yapabilirler. Zararı olmaz, yapamayacak olsa yapamaz zaten. 30-45 günlük arası yeme düşerler, sitede çooooook geniş bir bilgi deposu var. Arama kısmına sırf üretim yaz konuları oku yine 3-5 bir şey kaparsın.

Değerli üstadlar erkek kuş hala azgın ve anne kuşa durmadan sarkıntılık ediyor yuvaya girip zorla sahip olmaha çalışıyor. Erkeği nasıl sakinleştirebilirim je yapmam lazım.

Değerli üstadlar erkek kuş hala azgın ve anne kuşa durmadan sarkıntılık ediyor yuvaya girip zorla sahip olmaha çalışıyor. Erkeği nasıl sakinleştirebilirim je yapmam lazım.
Erkeğe az miktar da yulaf ve elma verin, kızgınlığını almaya yardımcı olur. Devam ederse ayırın..

Sadece Yumurta maması veriyordum içine elma koydum. Deneyelim inşAllah olur olmazsa ayıracağım 2 3 güne 1. Yavru dünyaya gözünü açar inş bir aksilik olmazsa şuan iyiler mamayı yiyor erkek.

Dişi ve erkek çiftleşmeyi keseli kaç gün oluyor? Erkek bir süre sonra kendiliğinden bırakır eğer çiftleşmeyi bırakalı çok olmadıysa. İşler kavga boyutuna gitmediği sürece sıkıntı yok. Dişi kolay kolay izin vermez ş
Dişi ve erkek çiftleşmeyi keseli kaç gün oluyor? Erkek bir süre sonra kendiliğinden bırakır eğer çiftleşmeyi bırakalı çok olmadıysa. İşler kavga boyutuna gitmediği sürece sıkıntı yok. Dişi kolay kolay izin vermez zaten.
Dişi baskın o konuda hemen hemen 10 gün oldu keseli bugün ilk defa erkeği böyle istekli buldum yuvaloga girdiği an dişi atıyor dışarı erkeği korkum yumurtalara zarar gelsin ama şuan iyiler

Dişi ve erkek çiftleşmeyi keseli kaç gün oluyor? Erkek bir süre sonra kendiliğinden bırakır eğer çiftleşmeyi bırakalı çok olmadıysa. İşler kavga boyutuna gitmediği sürece sıkıntı yok. Dişi kolay kolay izin vermez zaten.
Dişi baskın o konuda hemen hemen 10 gün oldu keseli bugün ilk defa erkeği böyle istekli buldum yuvaloga girdiği an dişi atıyor dışarı erkeği korkum yumurtalara zarar gelsin ama şuan iyiler

Değerli üstadlar bugün yumurtaları kontrol yaptım ya ben anlamıyorum yada bunşar hepsi boş :(

Geri