Karadeniz Pet

M.kuşu kuyruk sallaması

Bulut29

Yeni Üye
Kuyruğu uyurken videodaki gibi hafif sallanıyor kusum solunum hastasımı ? 2 gündür var bu sallama
Neşesi iştahı ve dışkısı normal

Kuyruğu uyurken videodaki gibi hafif sallanıyor kusum solunum hastasımı ? 2 gündür var bu sallama
Neşesi iştahı ve dışkısı normal

Evet kuyruğunda sallanma var.Kuşunuzu bir dinleyin tıksırmaları,hırıltılı nefes alıp vermeleri varmı?Hiçbir etkinlik yapmamasına rağmen hızlı nefes alıp veriyor,ağzını açıp kapıyormu?

Evet kuyruğunda sallanma var.Kuşunuzu bir dinleyin tıksırmaları,hırıltılı nefes alıp vermeleri varmı?Hiçbir etkinlik yapmamasına rağmen hızlı nefes alıp veriyor,ağzını açıp kapıyormu?

Hayır bunlardan hiçbiri yok bir tek kusma hareketi yapıyor arada bir onunda kafesin içindeyken yapıyor sadece

Hayır bunlardan hiçbiri yok bir tek kusma hareketi yapıyor arada bir onunda kafesin içindeyken yapıyor sadece
Yediğini sindiremediğinden yapıyor olabilir kafesinde kuş kumu varmı?Kafesi tozlu olabilir bi temizlemenizi öneririm.İlaca başlanırmı bilmiyorum ötmesinde neşesinde bir sorun yoksa aynı şekilde hırıltı nefes almıyorsa ağır bir sorunu yoktur.Ama emin olmak için @Recai nin konuya bakmasını gerekebilir.

Kuş kumu vardı sürekli kum yediği için dışkısı değişikti çıkarmıştım kumunu kafes ise 2 günde bir temizliyorum

Geri