Karadeniz Pet

M.kuşum da ishal ve tüy dökülme

Rukiye.

Yeni Üye
Herkese merhabalar formada yeniyim bir yanlışım olursa kusura bakmayın şimdiden .kuşlarımla ilgili kısa bir bilgi geçeyim hemen ; 2 tane muhabbet kuşuna sahibim dişi ve erkek olmak üzere Temmuz ayında yaşlarına girecekler diye tahmin ediyoruz. Dişi kuşum ishal oldu geçici olduğunu düşündüm ama hala geçmedi geçmemekle birlikte popo kısmında ki tüyler dökülmeye başladı çünkü oraya yapışıyor kakası oda temizle içgüdü ile yoluyor. Ben temizliyorum fakat tekrar oluyor. Ayrıca Nefes alıp verirken kuyruk kısmı aşağı yukarı hareket ediyor. Kaka detayını verecek olursan kıl gibi ince beyazı yok aşırı idrar var ve kötü kokuyor :( Diğer erkek kuşumda hiç bir sıkıntı yok. Bana deneyimlerini paylaşacak arkadaşların yorumlarını bekliyorum teşekkürler şimdiden..

Merhaba benden daha deneyimli kişiler daha yardımcı olacaklardır ama ishali kesmek için ge oral kullana bilirsiniz yanlış hatırlamıyorsam suluğun 4/3 üne çay kaşığının ucuyla koyup karıştırın 14 günde 1 di sanırım, ishali keser ama bu sadce ishali keser tüy döneminden kaynaklı değilde hasta ise hastalığın geçmesi için başka ilaçlar kullanması gerekebilir benden daha bilgili kişiler yardımcı olacaktır ge oralı eczaneden bulabilirsiniz 7 tl di yanlış hatırlamıyorsam

Geri