Karadeniz Pet

Fzt

Yeni Üye
39339
Muhabbet kuşum (aşağıda fotoğrafı var ,mavi olan kuş) kanlı dışkı gibi böyle siyahımsı bir dışkı yaptı. Sabah böyle değil idi. Su içme ve dışkılama aralığı arttı. Onun icin cok cok korkuyorum benim icin cok degerli birinden cok degerli bir hediye onlar. Kuslarima bisi olmasini goze alamam yardim edin lütfen
39341

Son düzenleme:
Dışkılaeı hep böyle mi yoksa anlık mı? İç kanama mı koksidiyoz mu netleştirmek için soruyorum. Genelde böyle dışkılıyorsa mutlaka kafesleri ayırın ve koksidiyoz tedavisini araştırın, uygulayın. Veterinere gitme imkanınız varsa gidin.

Ekli dosyayı görüntüle 39339Muhabbet kuşum (aşağıda fotoğrafı var ,mavi olan kuş) kanlı dışkı gibi böyle siyahımsı bir dışkı yaptı. Sabah böyle değil idi. Su içme ve dışkılama aralığı arttı. Onun icin cok cok korkuyorum benim icin cok degerli birinden cok degerli bir hediye onlar. Kuslarima bisi olmasini goze alamam yardim edin lütfen Ekli dosyayı görüntüle 39341
39345
39345
hayır dün gece ilk kez böyle bir dışkılama yaptı. Fotoğraftakiler dışında biraz daha devam etti ve sabah uyandığımda baktım bu dışkı kesilmişti sadece dün gece bu dışkıyı yaptı. Bu arada ben dün böyle görünce çok korktum ve baya araştırdım bir yerde okumuştum suyuna sirke köy deniliyordu ben de suyuna sirke kattım. Dediğim gibi dışkısı kesilmiş normale dönmüş.

Ekli dosyayı görüntüle 39345Ekli dosyayı görüntüle 39345hayır dün gece ilk kez böyle bir dışkılama yaptı. Fotoğraftakiler dışında biraz daha devam etti ve sabah uyandığımda baktım bu dışkı kesilmişti sadece dün gece bu dışkıyı yaptı. Bu arada ben dün böyle görünce çok korktum ve baya araştırdım bir yerde okumuştum suyuna sirke köy deniliyordu ben de suyuna sirke kattım. Dediğim gibi dışkısı kesilmiş normale dönmüş.
Kaç damla elma sirkesi damlattınız? Üç dört ideal sizin bu durumda. Bence kafesleri bir müddet ayırıp gözlem yapmalısınız.

Ekli dosyayı görüntüle 39345Ekli dosyayı görüntüle 39345hayır dün gece ilk kez böyle bir dışkılama yaptı. Fotoğraftakiler dışında biraz daha devam etti ve sabah uyandığımda baktım bu dışkı kesilmişti sadece dün gece bu dışkıyı yaptı. Bu arada ben dün böyle görünce çok korktum ve baya araştırdım bir yerde okumuştum suyuna sirke köy deniliyordu ben de suyuna sirke kattım. Dediğim gibi dışkısı kesilmiş normale dönmüş.

Kaç damla elma sirkesi damlattınız? Üç dört ideal sizin bu durumda. Bence kafesleri bir müddet ayırıp gözlem yapmalısınız.
Sayılı bir miktarda damlatmadim ama normal bir mavi sise kapağı kadar damlattim. Bu nedir acaba hastalık midir devam eder mı kafesleri cidden ayirayim mi

Bu arada dediginiz gibi hemen kafesleri ayirdim ama dışkısı gayet normal bir dışkı haline geldi ama dediginiz gibi bir iki gün ayrı kafeslerde kalsalar daha iyi olacak ama şu var ben onların kafeslerini ayirdim ama kafesleri yan yana koydum tamamen ayri odalara mı koyayım yoksa kafeslerin yan yana kalmasında bir sakınca yok mu?

Bu arada dediginiz gibi hemen kafesleri ayirdim ama dışkısı gayet normal bir dışkı haline geldi ama dediginiz gibi bir iki gün ayrı kafeslerde kalsalar daha iyi olacak ama şu var ben onların kafeslerini ayirdim ama kafesleri yan yana koydum tamamen ayri odalara mı koyayım yoksa kafeslerin yan yana kalmasında bir sakınca yok mu?
Yanyana durabilir.

Geri