Karadeniz Pet

Maşallah deyin arkadaşlar☺

İlker DAĞLI

Meraklı Üye
f4b57ccb533333a7d88c6679b08a6235.jpg
9a720aaf7f2b890236be093f5ffdce69.jpg

maşallahhhhhh

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:24 -->-> Daha önceki mesaj 23:18 --

birazda bilgi verseydın iyi olurdu :)
bilgi edinmiş oluruz bakarsın guvercin işinede gireriz :)
cınsi ne kaç tl bakımı nasıl

Maşallah gözleri görünmüyor

Ne demek tabiki de ☺ cinsi dem ķeş kostüm güvercini bakımı üretimi kolay olmayan bi cins nazik bi yapıya sahipler genelde yavrularını bakıcı olarak kullandığım iz kuşlara baktiriyoruz☺

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:32 -->-> Daha önceki mesaj 21:29 --

Şuan tepeler i kesik hali ☺

Ah; Ah, yerim müsait değil olsa :)

Aynen, güvercin besleyemediğimden dolayı muhabbet kuşu beslemeye başladım :), bide çalınma olayı çok soğutuyor insanı, fabrikada besliyordum, bekçili, köpekli, kilitli kümesimden çaldılar kuşlarımı :(

Dogrudur dogrudur ama yanlarına çıktığınızda herşeyi unutturuyolar adama ☺

Bende bir ara arkadaşlarla besliyordum dumanlı baska vs gökyüzünde uçarken görünce insan gururlanıyor.

Güzel bir ırk kostüm olarak güzeller maşaallah. Fakat benim tarzım değil. Benim iki tarzım var biri memleketim BAYBURT ötücü güvercinleri 2. Taklacı oyun ırkları( Mardin, Ankara,Sivas vs)

MAŞAALLAH kuşlarınıza.

Güzel bir ırk kostüm olarak güzeller maşaallah. Fakat benim tarzım değil. Benim iki tarzım var biri memleketim BAYBURT ötücü güvercinleri 2. Taklacı oyun ırkları( Mardin, Ankara,Sivas vs)

MAŞAALLAH kuşlarınıza.

oyun kuşlarını hiç birşey tutmaz

Hepsinin yeri ayrı hepsinde ayrı bi zevk var oyun kuşların ında videolarını paylaşırı m en yakın zamanda☺