Karadeniz Pet

Mama tarifi arıyorum

Mhmmd12

Yeni Üye
Muhabbet kuslarim yavrularini yeterince beslemiyor onlara takviye olarak elde besliyecem onlara evde hazirlayabilecegim bi mama tarifi ariyom lutfen yardimci olun

Kuslarin kacinci kuluckasi kac yavrulari var kacar gunlukler ve yeterince beslemedikleri kanaatine nasil vardiniz

O kuşlar bu güne kadar gelmişse besliyodur kuşları siz görmemişsinizdir

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuslarin kacinci kuluckasi kac yavrulari var kacar gunlukler ve yeterince beslemedikleri kanaatine nasil vardiniz
Ananin ilk kuluckasi babayi bilmiyorum petsoptan aldm. 3 yavrulari var en buyugu 12 gunluk kursaklari cogu zaman bos dolu oldugu zamanda az dolu tam deyil

Yumurtanin sarisinida verin bebe biskuvisi havuc nane yada vanilin eklerseniz yerler beslemeyi bilmiyorsaniz yavrulari öldurme ihtimaliniz var elle beslerkende ev yapiminda yumurta bebe biskuvisini ilik suda eritip siringadan gecicek kivama getiriceksiniz ama anne beslerse daha hizli saglikli buyur elle beslemede ishalle cok fazla karsilasicaksiniz bilginiz olsun simdiden

Konularda acil, yardım, lütfen bakın gibi cümleler kullanmak forum kurallarına aykırıdır. Lütfen konu başlıklarını sorunuzu özetleyecek şekilde açınız. Aynı konuyla ilgili devamlı farklı konu açmayınız.
Aksi takdirde yasaklanacaksınız.