Karadeniz Pet

Mamaya Nasıl Alıştırabilirim

Merhaba arkadaşlar yeni aldığım çiftim yaptığım mamayı yemıyorlar mamaya alıştırmak için ne yapmam gerekir teşekkür ederim

Ben geceden yemleri önlerinden aldım sabah da ilk iş mamayı önlerine koydum acıkınca yediler şu an hastası oldular.

Azar azar da olsa devamlı mama yapıp verin. İçine her seferinde farklı meyve/sebze rendeleyin. Bir gün havuç diğer gün elma,salatalık,kabak vs. Hangisini severse onunla devam edersiniz.

Azar azar da olsa devamlı mama yapıp verin. İçine her seferinde farklı meyve/sebze rendeleyin. Bir gün havuç diğer gün elma,salatalık,kabak vs. Hangisini severse onunla devam edersiniz.
Anladım Uğur bey mamanın üzerine biraz daldarı koydum azda olsa erkek olan yedi. birdaha ki sefere sizin dediğinizi denim teşekkür ederim.

Uğur bey birde erkek kuş dişi kuşun ayağını sürekli ısırmaya çalışıyo dişide buna sinirleniyo neden böyle davranıyorlar. teşekkür ederim.

Geri