Karadeniz Pet

Mantar mı yoksa başka birşey mi ?

K

kadirdaban

Guest
Merhaba Arkadaşlar,

Kuşumun Ceresinin alt kısmında süngerimsi gibi bir tabaka var bu mantar mıdır ??? yoksa başka bir şey mi ?

Mantar bölgeyi önce oksijenli suyla temizleyip sonra Sabah/Akşam Trosyd kremi kullansam iyileşir mi ???

Altta resimleri paylaşıyorum yardımcı olursanız memnun olurum

Yukle.TC | Resim | Resim Galerisi | Resimler | Resim Ykle
Yukle.TC | Resim | Resim Galerisi | Resimler | Resim Ykle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:51 -->-> Daha önceki mesaj 13:10 --

Arkadaşlar fikri yokmu?

Resim göremiyoruz kardeşim, eklersen daha sağlıklı yardımcı olabiliriz

merhabalar.. bence denemekten pek bir zarar gelmez.. ama temizlerken dikkat et kanatma ve parçalama cere yi

Resimler mevcut az önce oksijenli su ile biraz temizleyip Trosyd krem sürdüm sonuç ta zarar verecegini sanmıyorum

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:02 --

Cere bölümü çok az kanamıştı ilk kafesten çıktığında çarpıp ama şimdi gayet iyi görünüyor

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:11 -->-> Daha önceki mesaj 23:04 --

Bu arad merak eden arkadaşlar olur ise 4 gündür düzenli olarak Sabah/Akşam Trosyd krem süredüm 2 günde birde Oksijenli su ile hafifçe temizledim ve şu anda baya bir kaybolmuş durumda tamamen temizlendiğinde resim de koyacağım :)

avıpon olması lazım mantar kremı ondan kullanın geçer kuşta mantar var

Geri