Karadeniz Pet

Maşallah

Tüdenya.Gökgedik

Yeni Üye
Maşallah önce 8 de 8 bebeğim cıktı anne ve babaya devamlı yemek koyorum ancak akraba çevrem bebekleri kendin besle baba ölecek gibi sözler kullanıyor lütfen bilgi verir misiniz teşekkür ederim
IMG-20210207-WA0006.jpg

Maşallah önce 8 de 8 bebeğim cıktı anne ve babaya devamlı yemek koyorum ancak akraba çevrem bebekleri kendin besle baba ölecek gibi sözler kullanıyor lütfen bilgi verir misiniz teşekkür ederim
Ekli dosyayı görüntüle 52528
Akraba baskısı taaa nereye kadar gelebilir. Kuşlara kadar gelebiliyormuş. 😂😂 Baba niye ölsün anne-baba beraber büyütçekler. Forumda erkeği kaçan 7 yavruyu birdek tek başına büyüten dişi kuşu olan üye vardı ama adını hatırlayamadım için etiketleyemiyorum. Yani iyi beslerseniz kuşları 8 değil 10 a da bakar.

Akraba baskısı taaa nereye kadar gelebilir. Kuşlara kadar gelebiliyormuş. 😂😂 Baba niye ölsün anne-baba beraber büyütçekler. Forumda erkeği kaçan 7 yavruyu birdek tek başına büyüten dişi kuşu olan üye vardı ama adını hatırlayamadım için etiketleyemiyorum. Yani iyi beslerseniz kuşları 8 değil 10 a da bakar.
Ya biliyorum devamlı kursak kontrolü yapıyorum günlük yumurta veriyorum anne babaya ve bu sureçte baba zayıf oldu o sevenle herkes Bi yorum yaptı şuan a kadar Bi müdahale etmek zorunda kalmadım ama büyük bebekler küçükleri Atlarına alıyorlar her ne kadar yerlerini degiştirsemde

Zayıflamaları normal benimde hintlerin yavruları olunca babaları çok zayıfladı Allah ın izniyle bişey olmaz yavrular büyüyünce takviye verdim sonra kendini toparladı