Karadeniz Pet

Maviş İnşallah Düzelir

KuşSeverrrr

Yeni Üye
başımıza gelen olay mavişi korkuttu beni de üzdü Sabah saat 10-11 gibi markete gidiyordum maviş de tünğinde duruyordu maviş ben nereye gitsem beni kovalayan bir kuştu binanın camları ve kapısı açıktı kapıyı açtım çıkıcaktım maviş peşimden gelmeye çalışırken yolunu şaşırdı ve binada uçmaya başladı duvarlara sert bir şekilde çarptı ve merdiven arasındaki boşluktan aşağı indiğini gördüm (en son katta oturuyoruz) çok korktum o an mavişin gittiğini düşünmeye başladım zemin kata kadar hızlıca indim o an yorgunluk ve üzüntüyle ağlamaya başladım aklımdan mavişle alakalı her şey geçiyordu binadan çıktım yakındaki ağaçlara balkonlara falan baktım yoktu binaya tekrar girdim ve en son kata çıkana kadar her kapıya her yere baktım en son kata geldim yine de yoktu maviş diye sesleniyordum sürekli ama ses çıkarmıyordu çatı katı en son aklıma gelen yerdi çünkü aşağı indiğini görmüştüm çatı katının kapısının üstüne konmuş korkak bir şekilde duruyordu plastik sandalyeleri aldım olduğu yere çıktım ve benden korkup uçmaya başladı ve yorulup bana kondu maviş tekrar uçmadan hızlıca eve girdim maviş o kadar korkmuştu ki tüneğine gitti ve sakinleşmesi için onu yalnız bıraktım yarım saat sonra yara var mı diye bakmaya gittiğimde bana gelmek istemedi sanki eve ilk geldiği gün gibi herşeyden korkuyor artık maviş dediğimde cevap vermiyor yanıma gelmiyor Allahtan camdan çıkmadı Birdaha böyle bir olay olmasın diye tüneğinin yerini değiştirdim Umarım düzelirsin maviş

ya alakasız ama nasıl soru sorulur yeniyim bulamadım bana yardımcı olur musun?😢

bu arada umarım duzelir çok üzüldüm

Umarım bir sorun olmaz kuşunuzda, birazda dikkat etmek gerek.

Sağ olun
Tüneğinin yerini değiştirdim Biraz düzeldi artık çoğu şeyden korkmuyor ama kendi isteğiyle yanıma gelmiyor