Karadeniz Pet

Mavişime yeni bir eş Alacağım ?

• Konbuyu başlatan Serhan KAMALIOGLU
  • Başlangıç tarihi
S

Serhan KAMALIOGLU

Guest
Arkadaşlar Merhaba . Kusura bakmayın bu aralar cok konu açıyorum ve sizlerden tekrardan yardım istiyorum :( .

Kuşumun 4 gün önce çok alıştığı ve çiftleştiği fakat yavru alamadığı eşi vefat etti ve bu olaydan sonra bizlerden cok soğudu hele ilk günler aşağıya inip tüylerini kabartıyordu acaba hastamıydı yoksa ben mi farkında değildim yada Tüy dökümündemi veyahut stres mi yapmıştı ? Ona bir eş almaya karar verdim 1 tanesini aldım ve hiç mi hiç beğenmedi 3 gün kaldı fakat dişi yanına geliyordu o kaçıyordu dişiden neyse o dişiyi değiştirmeye karar verdim ve yeni salmadan bir dişi aldım bu dişiden kaçmıyor fakat dişiye bir kez olsun yanına yanaştığını görmedim biraz daha mı beklemem gerekiyor yoksa kuşumu götürüp salmaya salıp oradan beğendiği bir dişiyi mi kendisine alayım Sizce hangisi uygun olur bana fikir verebilecek dostlarım Yardımcı olurmusunuz ?

DjeWOYN.jpg

Nrclp7j.jpg
[/QUOTE]

Kuşumun resimleri bunlar Irk yaş ve hasta olup olmadığının bilgisini verebilirmisiniz ayrıca ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:03 -->-> Daha önceki mesaj 20:51 --

Yardımlarınızı bekliyorum ? :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
yerli 1 yaşını doldurmamış sanırım vitamin takviyesi yapmayı deneyin forumda araştırın bulacaksınızdır.

Fakat kuş bende 3 senedir bulunuyor 1 yas hesaplaması nasıl oluyor anlamıyorum ki ? Vitaform ve Avi vitamin veriyorum ?

Geri