Karadeniz Pet

Mavişin dışkısı degişti 2 gündür hastamı acaba yardım ?

DIŞKISI 2 GÜNDÜR DEGİŞTİ HASTAMI ACABA ?

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .

cixsower

Meraklı Üye
eN5z5Q.jpg

Bir anormallik var tecrübeli arkadaşlar daha iyi anlayacaktır hastalık başlangıcı gibi.

2.5 Litre suya 1 kapak elma sirkesi koyun içindeki mikropları öldürür faydalıdır 1 2 gün verin o suyu üşütmüş olabilir daha kötü olmadan müdahale edin.

beyaz dıskıya böbrek yetmezliği deniyor ama bilmiyorum veterinerede danısabilirsin fazla ücret almıyorlar ilac ücretine bakarlar

2.5 litre suya 1 kapak elma sirkesi koyun içindeki mikropları öldürür faydalıdır 1 2 gün verin o suyu üşütmüş olabilir daha kötü olmadan müdahale edin.

denicem bunu tşkler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:48 -->-> Daha önceki mesaj 12:47 --

beyaz dıskıya böbrek yetmezliği deniyor ama bilmiyorum veterinerede danısabilirsin fazla ücret almıyorlar ilac ücretine bakarlar

ya ücret önemli degilde kuştan anlayan veteriner yok bulundugum yerde şuan vitamin fln yokmu bildiginiz ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:09 -->-> Daha önceki mesaj 12:48 --

arkadaşlar biriniz yardımcı olabilirmi ??

öncelikle geçmiş olsun inşallah çabuk atlatır kuşun
burada forumdan bulduğum konulardan nasıl tedavi edeceğin yazıyor bir araştır istersen
maşallah çok tatlı mavişin :)
Hastalıklarda ;
Urates(beyaz bölüm)
Yeşil: karaciğer rahatsızlığı iştahsızlık
Sarı:karaciğer rahatsızlığı iştahsızlık
Kahverengi: kurşun zehirlenmesi
Kırmızı: iç kanama veya böbrek hastalığı
Beyazlığın artması: dehidrasyon(sıvı kaybı) veya böbrek hastalığı

http://www.muhabbetkusu.com.tr/hast...ma-yontemleri/ilaclar-ve-hastaliklar-126.html

öncelikle geçmiş olsun inşallah çabuk atlatır kuşun
burada forumdan bulduğum konulardan nasıl tedavi edeceğin yazıyor bir araştır istersen
maşallah çok tatlı mavişin :)
Hastalıklarda ;
Urates(beyaz bölüm)
Yeşil: karaciğer rahatsızlığı iştahsızlık
Sarı:karaciğer rahatsızlığı iştahsızlık
Kahverengi: kurşun zehirlenmesi
Kırmızı: iç kanama veya böbrek hastalığı
Beyazlığın artması: dehidrasyon(sıvı kaybı) veya böbrek hastalığı

http://www.muhabbetkusu.com.tr/hast...ma-yontemleri/ilaclar-ve-hastaliklar-126.html

teşekürler :)

Geri