Karadeniz Pet

Merhaba Üretim İçin Bir Kaç Sorum Olacak

• Konbuyu başlatan grafikerhane
  • Başlangıç tarihi
G

grafikerhane

Guest
Merhaba iyi günler dilerim ben malatyadan katılıyorum siteye üreticilik konusunda siz değerli üyelerden değerli dostlardan yardımlarınızı istiyorum ben yeni bir üretim tesisi kurmak istiyorum ilk önce öğrenmek amaçlı beş altı çiftle başlamayı düşünüyorum ondan sonra kısmet olursa çıtayı yükseltmek istiyorum fakat benim öğrenmek istediğim şeyler var. Ben hangi cins muhabbet kuşu almalıyım
Yerlimi Çek'mi yani ben bu işi hobi olarak değilde bi iş olarak düşünüyorum sizlerden desteklerinizi bekliyorum şimdiden yardımcı olan olmayan herkese saygılarımı sunarım teşekkür ederim hayırlı günler...

bana kalırsa esaslı bir ırk besleyin yani yerli değilde
show jumbo rainbow muhabbet kuşARI OLABİLİR ÇÜNKÜ BUNLAR kendilerini belli eder ortaya çıkarır lar diye düşünüyorum

iş olarak yapmak istiyorsan göze hitap eden kuşları tercih ediceksin. hangı renkle neyı eşleştirsen nasıl renkde yavru alıcaksın araştırıp ögrenmen lazım.
Sahsi fikrim jumbo,Çek,ingiliz,spangle kuşlarının alıcıları daha çok oluyor.
Yerli bir kuşun petshop'a geliş fiyatı tanesi 10 tl petshop'ın satış fiyatı 25 tl iken.
Çekoslavak tanesi 40,45 tl den satılıyor çift,150 tl
Jumbo satış fiyatı 120 tl den başlıyor
Ve tepeli muhabbet kuşları var bunlarında alıcıları iyi. baya bi araştırman lazım üretim yapıp bu işden ekmek yiyen abilerimiz kardeşlerimiz yardımcı olurlar.

ilginiz için çok teşekkür ederim ben üretip pet shop'lara satmayı düşünüyorum Jumbo dediğiniz cins pet shoplar'ın alış fiyatları nedir acaba bilginiz varmı