Karadeniz Pet

Merhaba Hayvan Severler

MustafaOflu

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba ;
Muhabbet kuşu serüvenim yaklaşık 7 ay önce arkadaşımın bana hediye çek cinsi vermesiyle başladı.7 ay sonra muhabbet kuşumun kendisine dişi bir eş aldım.Şansıma dişi tüye girdi.Girmeden önce araları iyiye gidiyor gibiydi.Ne yapmamı tavsiye edersiniz.Bir sorum da şu dişi ile birlikte albino çift muhabbet kuşu da aldım yaklaşık 10 gün oldu alalı fakat albinolar da sadece yakınlık mevcut.Çiftleşmeleri için bana ne tavsiye edersiniz.Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Albino çiftleri yeni almissiniz ortama alışması için biraz zaman verin diğer çift için ise kuslar tüyden çıksın kizistirmak için bazı yöntemler var onları denersiniz

Albino çiftleri yeni almissiniz ortama alışması için biraz zaman verin diğer çift için ise kuslar tüyden çıksın kizistirmak için bazı yöntemler var onları denersiniz
Sabırla bekliyorum hocam ev yapımı güzel mama hazırlıyorum iki gün de bir yeniliyorum o arada sularını yemlerini de değişiyorum.4-5 günde bir altlarını temizliyorum.Olabildiğince az rahatsız etmeye çalışıyorum.

Haftada iki kez mama verin yavru olduğunda ise hergun verirsiniz kuş başına bir tatlı kaşığı verin yoksa yağlanma yapabilir

Geri