Karadeniz Pet

merhabalar yeni eşleştirme yardım lazım

Strangerxxx

Yeni Üye
merhabalar 2-2.5 senedir baktığım erkek kuşuma dişi almaya karar verdim.İşlerim sebebiyle ilgilenemediğim için.nasıl davranmalıyım sizce hemen biraraya koyayımmı biraz yardım...sizce eşleşme olurmu.beyaz kuşu dişi diye aldık bakalım.

Ekli dosyalar

• son 1.jpg
    son 1.jpg
    54.3 KB · Görüntüleme: 69
  • son 2.jpg
    son 2.jpg
    71.1 KB · Görüntüleme: 68
  • son 3.jpg
    son 3.jpg
    68.8 KB · Görüntüleme: 65
Maşallah çok güzel kuşlar 4 - 5 gün birbirlerini görsünler ayrı kafeslerde dursunlar daha sonra bir araya koy bence ve beyaz kuşun olduğu kafesin altına gazete yerine beyaz havlu kağıt koyarsan daha iyi olur.

Ek olarak beyaz kuşun olduğu kafes çok hoşuma gitti acaba nerden aldınız link verebilirseniz sevinirim :)

Maşallah çok güzel kuşlar 4 - 5 gün birbirlerini görsünler ayrı kafeslerde dursunlar daha sonra bir araya koy bence ve beyaz kuşun olduğu kafesin altına gazete yerine beyaz havlu kağıt koyarsan daha iyi olur.

Ek olarak beyaz kuşun olduğu kafes çok hoşuma gitti acaba nerden aldınız link verebilirseniz sevinirim :)

Eyw kardeşim dediğin gibi yapacağım.kafes İnternette yok burda Pet Shop ta görünce aldim kardeşim.

Hayirli olsun biraz hasret iyi olur disinin ortama alismasi icin bekleyin erkegi yuvalik takili kafeste bekletin bir hafta on gune birlestirin insallah yavrularini gormek nasip olsun

Geri